Anna Wendzikowska zachwyca w sukience maxi polskiej marki i drogich szpilkach. Zjawiskowy zestaw!

Anna Wendzikowska już od jakiegoś czasu zachwyca nas sukienkami tajemniczej marki Lorinii. Wiemy, kiedy ruszy sprzedaż. Już niedługo. Naszą uwagę zwróciły też drogie buty gwiazdy!

Anna Wendzikowska w sukience Lorinii 

Anna Wendzikowska uwielbia kobiece ubrania, a w tym zwiewne sukienki i spódnice. Od kilku miesięcy na jej Intagramie możemy podziwiać piękne stylizacje w sukienkami w roli głównej. Zazwyczaj są to modele maxi ze zwiewnych, lekkich materiałów, ozdobione kolorowymi kwiatami. Gwiazda oznacza zazwyczaj tajemniczą markę Lorinii, o której do tej pory mało wiedzieliśmy. Fanki zasypywały dziennikarkę, gdzie można kupić jej kreacje, ale niestety po wejściu na stronę firmy nie można było znaleźć żadnej informacji, gdyż marka nie rozpoczęła jeszcze sprzedaży. Jednak w jednym z komentarzy pojawiły się nowy news na ten temat: 

Będzie działać już za chwilę, robimy katatonia testy sklepu online :) zapraszamy w poniedziałek"

Wszystko wskazuje więc na to, że od dziś będzie można już zamawiać sukienki i spódnice promowane przez Annę Wendzikowską. Z niecierpliwością czekamy, aby poznać ceny tych stylowych propozycji. Marka Lorinii zapowiada się obiecująco!

Anna Wendzikowska kocha drogie buty! 

Do pięknej sukienki maxi w kolorze białym, okraszonej tropikalnym wzorem Anna Wendzikowska postanowiła założyć beżowe sandałki na szpilce luksusowej marki Jimmy Choo. Obecnie kosztują one 2699 zł i można je kupić u Vitkaca. Dziennikarka uwielbia buty znanych marek. Oprócz szpilek, bardzo chętnie nosi też sneakersy, w szczególności New Balance, które łączy z sukienkami lub spódnicami. Nie zapomina też o kozakach w najmodniejszych kolorach jak biały czy beżowy. Jedną z jej ulubionych marek jest na przykład Casadei, ale sięga też po modele z sieciówek - Mango

Anna Wendzikowska pracuje zdalnie! 

Obecna sytuacja zmusza wielu z nas do pracy z domu. Tak też jest w przypadku Ani Wendzikowskiej. Gwiazda prowadziła piątkowe wydanie swojego filmowego bloku Dzień Dobry TVN z domu! Na Instagramie pokazała fotkę zza kulis. Jak widać dziennikarka nadawała z pokoju swojej córki Tosi. W tle widzimy pluszaki, ale także i biblioteczkę z książkami. To świetnie, że gwiazda ma możliwość pracy zdalnej. Podziwiamy! 

Więcej o: