Małgorzata Socha biega po lesie w kurtce New Balance. Ten neonowy kolor to gorący hit 2020 roku

Małgorzata Socha, podobnie jak wielu Polaków, po długiej przerwie wybrała się dzisiaj do lasu. Aktorka uwielbia biegać, a swój ostatni trening wykonała w kurtce w najmodniejszym, neonowym kolorze. To model z asortymentu New Balance. Sprawdź, ile kosztuje!

Małgorzata Socha i jej neonowa kurtka

Dla biegaczy najważniejsza jest wygoda, która pozwoli im w spokoju wykonać swój trening. Małgorzata Socha już dawno zdradziła, że właśnie w ten sposób dba o swoją perfekcyjną sylwetkę publikując na  Instagramie wiele zdjęć. Już od dzisiaj ponownie możemy odwiedzać lasy, dlatego to doskonała okazja do małej przebieżki. Na najnowszej fotografii aktorki uwagę zwraca jej neonowakurtka znanej marki New Balance. To sportowy model z ich nowej kolekcji, który został wykonany z lekkiego nylonu. Kieszeń z przodu naszym zdaniem doskonale sprawdzi się podczas wykonywania ćwiczeń, ponieważ możemy do niej schować chociażby telefon. Produkt wyróżnia zwiększona odporność na wiatr i lekko oversie’owy krój. Kurtka dostępna jest w sklepie internetowym brandu za 349,99 zł. Znajdziemy ją w pełnej rozmiarówce XS-L.

Małgorzata Socha zachęca do aktywności fizycznej

To nie pierwszy raz, gdy Małgorzata Socha zachęca swoich fanów do aktywności fizycznej. Niedawno na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie, na którym wspólnie z pociechami wykonuje ćwiczenia z programu Ewy Chodakowskiej. Teraz, gdy wielu rodziców nie wie w jaki sposób zorganizować czas swoim dzieciom, warto zaangażować je w swoje małe przyjemności. Dla maluchów to niebywała atrakcja i radość ze spędzenia czasu z rodzicem. Dodatkowo to także okazja do zejścia z kanapy i odrobiny ruchu naszych maluchów.

Zobacz wideo Małgorzata Socha

Małgorzata Socha nie zapomina o maseczce

Maseczka to obecnie jeden z obowiązkowych elementów naszej stylizacji. Małgorzata Socha biegając po lesie także o niej nie zapominała. Aktorka zdecydowała się na czarny, materiałowy model, który naszym zdaniem świetnie współgrał z resztą jej sportowego looku. Ten produkt może ochronić nie tylko nas, ale również innych ludzi, których mijamy chociażby na ulicy. To właśnie dlatego tak ważne jest, aby nie zapominać o niej kiedy wychodzimy np. do sklepu. Pamiętajmy, że podobne modele można w prosty sposób zrobić samodzielnie w domu. Ważne jest jednak to, aby po każdym powrocie do domu ją wyprać i wyprasować w odpowiednio wysokiej temperaturze.

Więcej o: