Joanna Koroniewska i jej ażurowa sukienka na wiosnę z Born2be. Promocyjna cena kreacji pozytywnie Was zaskoczy

Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie zdjęcie w ażurowej sukience z polskiego sklepu internetowego Born2be. Kreacja w białym kolorze zachwyciła fanów aktorki. Ten model znajdziemy teraz taniej o 20%!

Joanna Koroniewska w białej sukience Born2be

Aktorka swoimi stylizacjami wielokrotnie udowodniła, że bacznie śledzi panujące trendy. Jednym z nich z pewnością jest biała sukienka na wiosnę, która nie tylko wyeksponuje coraz bardziej opaloną skórę, ale także podkreśli ten letni czas. Joanna Koroniewska zdecydowała się na model ze znanego sklepu internetowego Born2be, który oczarował jej fanki. Pod zdjęciem pojawiło się nie tylko wiele komplementów, ale także pytań o markę produktu. Model, który włożyła artystka wyróżniają ażurowe wycięcia oraz stójka. Prosty krój oraz falbana na dole świetnie wpisują się w najgorętsze trendy 2020 roku. Sukienka Born2be teraz jest dostępna w ich sklepie online w promocyjnej cenie za 214,99 zł. Możemy ją włożyć nie tylko na co dzień, ale także do pracy oraz spotkanie z przyjaciółmi, gdy już to będzie możliwe.

Joanna Koroniewska w kurtce jeansowej Born2be

Kurtka jeansowa na wiosnę może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Jest nie tylko lekka, ale także świetnie dopełni każdy nasz look. Naszym zdaniem produkt z tego materiału nigdy nie wyjdzie z mody, a co więcej pomoże nam w stworzeniu wyjątkowego looku niemal na każdą okazję. Joanna Koroniewska swoją sukienkę dopełniła modelem, który również znajdziemy w asortymencie sklepu Born2be. Model o prostym, przedłużanym i oversize’owym kroju wyróżnia jasny, niebieski kolor. Produkt również jest dostępny w promocyjnej cenie za 149,99 zł.

Joanna Koroniewska, Małgorzata Kożuchowska i Ada Fijał łączą siły

Jednym z prawdziwych hitów w sieci stało się nagranie, które stworzyła Joanna Koroniewska, Małgorzata Kożuchowska i Ada Fijał. Artystki postanowiły zaprosić fanów na #instanocki, podczas których gwiazdy czytają bajki dzieciom za pośrednictwem Instagrama. Panie zdecydowały się na pokaz mody we własnych czterech ścianach, który zaprezentował dystans i poczucie humoru aktorek. Nas oczarowały stroje stworzone z kołder, koców i poduszek, które nawiązują do modnej w social mediach akcji #pillowchallenge.