Małgorzata Rozenek-Majdan przypomina o zakrywaniu ust i nosa w uroczych maseczkach. Motyw Star Wars to prawdziwy hit!

Od dziś obowiązuje nas obowiązek zakrycia nosa i ust w przestrzeni publicznej. Wiele gwiazd publikuje na Instagramie zdjęcia w maseczkach ochronnych. Małgorzata Rozenek-Majdan także pochwaliła się swoją kolekcją. Śmieszne motywy, a szczególnie Star Wars to prawdziwy hit!

Małgorzata Rozenek- Majdan w śmiesznych maseczkach

Małgorzata Rozenek-Majdan od początku pojawienia się pierwszych zaleceń, stara się przekazać fanom cenne rady dotyczące higieny i ochrony swojego zdrowia. Gwiazda bardzo poważnie podeszła do wszystkich zaleceń, mających chronić nas przed zakażeniem. Małgorzata Rozenek-Majdan dba nie tylko o siebie, ale także o swoje dziecko, które już niedługo pojawi się na świecie. Aktualnie perfekcyjna pani domu spędza czas z rodziną nad morzem, gdzie skupia się na przygotowaniach do porodu i dużo odpoczywa. Małgorzata Rozenek-Majdan mimo zaawansowanej ciąży nie rezygnuje z aktywności w social mediach. Gwiazda i tym razem zaskoczyła fanów, publikując urocze i zabawne selfie z mężem Radosławem Majdanem. Pozują oni w maskach z gier synów Małgorzaty oraz w maseczkach ochronnych. Prezenterka przypomina w ten sposób swoim obserwatorom o wchodzącym dziś obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej. Gwiazda zachęca również do zakupu maseczek ochronnych polskich marek, dzięki czemu możemy wesprzeć je w dobie kryzysu:

Wprowadzone dziś obostrzenie, nakładające na wszystkich, poruszających się w miejscach publicznych, obowiązek noszenia maski, ma sens, bo liczne badania wskazują, że noszenie maseczek mocno redukuje rozprzestrzenianie się wirusa ???? jak wybrać maseczkę? Oczywiście może być jednorazowa, ale warto #wspierampolskiemarki i kupić maseczkę, która nie tylko ratuje miejsca pracy, ale również wspiera polskie szpitale, tak jak u @petitemaison_official

Małgorzata Rozenek- Majdan i jej maseczki ochronne

W najnowszym poście na Instagramie poza maseczkami jednorazowymi i wielorazowymi marki Petite Maison. Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje także w zabawnych maskach o znanych motywach. Pierwsze z nich w kształcie psa są elementem znanej gry dla dzieci, natomiast nas zachwyciły te z motywem Star Wars. Trzeba przyznać, że Radosław Majdan wygląda w niej świetnie! Polskie marki oferują wiele zabawnych motywów, które pozwolą ci wyrazić siebie. Kolorowe wzory, napisy czy modne wiosenne kolory? Jak najbardziej! Na zdjęciach dodanych przez Małgorzatę Rozenek-Majdan widzimy delikatny pudrowy róż oraz czarną wersję tej samej maseczki, którą mogą nosić także mężczyźni. A wam spodobał się wybór maseczek ochronnych ulubionej pary polskiego show-biznesu?

Jak bezpiecznie nosić maseczkę bawełnianą?

Wraz z wejściem nowego obostrzenia warto dowiedzieć się, jak bezpiecznie używać maseczki.  Aby, maseczka wielorazowa była bezpieczna w noszeniu, należy odświeżyć ją po każdym wyjściu do sklepu czy na krótki spacer. Jak bezpiecznie nosić maseczkę? Przed założeniem maseczki należy dokładnie umyć ręce, a następnie zasłonić nią starannie nos i usta. Następnie mocujemy ją tak, by maseczka szczelnie dopasowała się do naszej twarzy i pozwalała na swobodne oddychanie. Nie dotykamy jej podczas noszenia, jeżeli to zrobimy, należy szybko umyć ponownie ręce. Po powrocie upierz maseczkę w temperaturze 60 stopni przez 45 minut. Następnie przeprasuj ją żelazkiem.