Joanna Koroniewska zachwyciła fanów piękną, długą sukienką. To model polskiej marki Just Paul

Joanna Koroniewska tak jak większość z nas spędza teraz mnóstwo czasu w domu. Aktorka opublikowała zdjęcie na Instagramie z jednych ze swoich ostatnich wakacji na hiszpańskiej wyspie Lanzarote. Widok zapiera dech w piersiach, a jej długa sukienka polskiej marki Just Paul totalnie nas oczarowała.

Joanna Koroniewska i jej długa sukienka Just Paul

Wielu z nas musiało zrezygnować ze swoich wakacyjnych planów z powodu panującej pandemii, jednak dlaczego nie powspominać swoich ostatnich podróży? Tak właśnie zrobiła Joanna Koroniewska, która na Instagramie opublikowała zdjęcie z urlopu na Lanzarote. Aktorka zaprezentowała fanom nie tylko widok na Ocean Atlantycki, ale także swoją sukienkę. Kreację polskiej marki Just Paul wyróżnia długość maxi  oraz lekko oversize’owy krój. Zwiewny materiał to naszym zdaniem strzał w dziesiątkę podczas gorących i słonecznych dni. Długa sukienka na wiosnę sprawdzi się doskonale jako baza naszej stylizacji także na co dzień. Niestety model, który włożyła artystka nie jest już dostępny w sklepie internetowym firmy.

Joanna Koroniewska trenuje z Ewą Chodakowską

Aktorka może pochwalić się szczupłą sylwetką, którą chętnie eksponuje dopasowanymi kreacjami. Niedawno Joanna Koroniewska zdradziła, że rozpoczęła treningi z jedną z najpopularniejszą trenerką fitness, Ewą Chodakowską. Ten czas w domu to doskonała okazja do zadbania o swoją kondycję i przygotowanie formy na nadchodzące lato. Aktywność fizyczna również świetnie wpływa na nasze zdrowie, co szczególnie teraz jest bardzo ważne.

Joanna Koroniewska i jej styl na co dzień

W domu najważniejsza jest wygoda, dlatego wielu z nas chętnie wkłada legginsy i dresy. Joanna Koroniewska od dawna jest bardzo aktywna na Instagramie prezentując fanom swoje pasje. Aktorka często publikuje zdjęcia swoich stylizacji, o które później pojawia się mnóstwo pytań. Fanów ciekawi na jakie marki aktorka stawia w swoim prywatnym życiu. Żona Macieja Dowbora nie stroni od eleganckich sukienek, jednak na co dzień decyduje na tak jak niemal każda z nas na komfortowe dresy i stroje sportowe.