Filmy dla dwojga: propozycje, które was zachwycą. Idealne na romantyczny wieczór

Jeżeli poszukujesz filmu dla ciebie i dla niego, to trafiłaś idealnie! W zanadrzu mamy kilka świetnych filmów dla par, które sprawdzą się niezależnie od tego, czy poszukujesz czegoś bardzo śmiesznego czy celujesz w filmy akcji. Oto kilka propozycji filmów dla dwojga, które mogą się wam spodobać.

Filmy dla dwojga - "Narzeczony mimo woli"

To chyba jedna z moich ulubionych komedii! Oglądałam ją kilka razy - z przyjaciółką, mamą i z moim mężczyzną. Zabawna, ze świetną obsadą, jest ciekawą historią o tym, jak pewna zamożna Kanadyjka wrabia swojego asystenta (który jej nienawidzi) w fikcyjne małżeństwo. Komedia, oprócz swojej oczywistego zadania, pokazuje, co w życiu jest najważniejsze. W pamięci długo pozostają sceny w rodzinnym domu Andrew (w tej roli Ryan Reynolds!), gdzie bryluje przede wszystkim babcia Annie i gburowaty ojciec. Dobra zabawa, relaks i świetny humor bez wątpienia wyróżniają ten film, który stał się moim ulubionym. To idealny film na wieczór we dwoje!

 

Filmy na wieczór we dwoje - "Sex tape"

Jeżeli sądzicie, że wasz facet nie zechce tego obejrzeć, to grubo się mylicie! Ten film to klasyka komedii romantycznych. Ja zaśmiewam się za każdym razem, gdy go oglądam. Fabuła? Banalna! By odświeżyć swoje pożycie małżeńskie, Annie i Jay nakręcają sekstaśmę, a nagranie za sprawą  "chmury" trafia na wszystkie iPady, które podarowali swoim bliskim. Teraz muszą je odzyskać. Nie ma tragedii, jeżeli twoją taśmę ma teściowa, przyjaciel czy koleżanka... Ale jeżeli wysłałaś ją przyszłemu szefowi, to może być problem. Komedia dla dwojga z przytupem. Świetna rola Cameron Diaz jako zapracowanej matki w średnim wieku.

 

Pikantny  film na wieczór - "Vicky Cristina Barcelona"

Bohaterkami jednego z najgłośniejszych filmów Woody'ego Allena są Vicky (Rebecca Hall) i Cristinie (Scarlett Johansson), które spędzają urlop w Barcelonie. Na miejscu poznają uwodzicielskiego artystę (Javier Bardem) i jego byłą żonę, piękną i temperamentną Marię Elenę (Penelope Cruz). Film opowiada o niekonwencjonalnym, momentami ognistym związku między czwórką bohaterów. Typowe kino Allena - lekkie, zastanawiające, ale bardzo emocjonujące. Gra obrazem, w którym wszystko – od kobiet, po krajobrazy i słynną ścieżkę dźwiękową – jest piękne i pociągające. Pełen ciepłych barw film Allena sprawi, że zatęsknicie za katalońskim słońcem i przeniesiecie się do wyjątkowej Hiszpanii chociaż na chwilę. Ten film dla par to kino, które warto obejrzeć tak samo jak "La La Land"!

 

Filmy dla dwojga - "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" i "(Nie)znajomi"

Film „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" opowiada historię siedmiorga długoletnich przyjaciół, którzy podczas kolacji spontanicznie rozpoczynają pewną zabawę. Ma ona pokazać, że nie mają przed sobą żadnych tajemnic. Każdy może odbierać i czytać cudze wiadomości. Wydaje się proste, jednak czy to założenie nie jest z góry skazane na porażkę? Ten wyjątkowy film na swoją polską wersję. W obsadzie znaleźli się m.in. Tomasz Kot, Maja Ostaszewska i genialna Aleksandra Domańska. "(Nie)znajomi" weszli do kin w 2019 roku, ale produkcję można już znaleźć w internecie. 

 

Film dla par - "Praktykant"

"Praktykant" (tytuł oryginału "The Intern") to lekki film idealny na wieczór. 70-letni Ben, którego gra świetny Robert De Niro, nie decyduje się na typowy odpoczynek na emeryturze. Robi coś zaskakującego. Odkrywa świat na nowo, decydując się na staż w redakcji czasopisma o modzie. Film z początku wydaje się prosty, a nawet banalny, jednak to chyba właśnie w jego prostocie i uroku tkwi siła. Bardzo optymistyczna historia, która daje widzowi dużą dawką pozytywnej energii. Ten film tworzy sprawia, że na naszej buzi pojawia się uśmiech za uśmiechem - historia o tym, jak dzięki ciężkiej pracy i koleżeństwu możemy osiągnąć w życiu wszystko to, co najważniejsze. Ta propozycja to dobry film na wieczór z żoną - stanie się waszą ulubioną komedią dla dwojga.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA