Wciągające seriale Netflix - top produkcje, które warto obejrzeć

Piękne krajobrazy czasów współczesnych oraz lat 50., miłość i zdrada, przyjaźń, zabójstwo. Takie właśnie są wciągające seriale Netflix. Przedstawiamy trzy wybrane produkcje, które warto obejrzeć!

Seriale Netflix od dawna zaskakują świetnymi fabułami, których w ostatnich 3 latach nazbierało się naprawdę sporo. Nieustannie dodawane są też kolejne tytuły. Zdecydowaliśmy się jednak na przedstawienie 3 najlepszych produkcji, od których nie mogliśmy oderwać oczu.

Najlepsze seriale Netflix: top 3

Pierwsza to świetny polski kryminał, którego akcja rozgrywa się w latach 80. ubiegłego wieku. Druga –  opowieść o miłości, zdradzie, przyjaźni, którą przedstawiono w niestandardowy sposób. Natomiast trzecia – historia przedsiębiorczej kobiety po zdradzie, która mimo przeciwności losu nie poddaje się w realizacji marzeń. Wszystkie są warte obejrzenia. Będą dobrym kinem na wieczory podczas kwarantanny. 

Polski serial Rojst.Polski serial Rojst. Fot. Netflix

Rojst: Jeden z najgłośniejszych polskich seriali kryminalnych

To produkcja Showmaxx i Studia Filmowego „Kadr”, którą na platformie Netflix można oglądać od 19 grudnia 2019 roku.  Sam tytuł „Rojst” oznacza bagno.

Główne role – dziennikarzy regionalnej gazety –  odgrywają Andrzej Seweryn (Witold Wanycz) i Dawid Ogrodnik (Piotr Zarzycki). To ambitni bohaterowie, którzy z powodu brutalnego morderstwa młodej prostytutki i miejscowego działacza komunistycznego, do jakiego doszło w jednym z miasteczek w zachodniej części Polski, prowadzą prywatne śledztwo. Bohaterowie z różnych przyczyn grzęzną w paraliżującym ich życie systemie, próbując jednocześnie dowieść prawdy. 

Najlepsze ubrania do oglądania seriali? Oczywiście dresy! Tu znajdziesz duży wybór!

Wszystkie sceny tego wciągającego serialu przedstawiają czasy PRL-u – 1984 rok. To czas między zniesieniem stanu wojennego, a rozpoczęciem obrad Okrągłego Stołu. Na platformie Netflix dostępny jest 1 sezon, który składa się z 5 odcinków po ok. 50 minut.

The Affair.The Affair. Fot. Netflix

The Affair: 4 sezony życia w miłości i zdradzie

W tym kolejnym wciągającym serialu Netflix, który został wyprodukowany przez Showtime nie brakuje emocji. Jest tu miłość i zdrada, szczęśliwe życie z rodziną, jak również uzależniający i gorący romans – kobiety z przeszłością i mężczyzny po przejściach. W następnych sezonach pojawiają się kolejne – nie tylko głównych bohaterów. Jest radość, ale też ból i cierpienie.

W „The Affair” piękny jest sposób, w jaki opowiadają swoje historie główni bohaterowie.  Zaskakująca jest subiektywna narracja, która prowadzi do pytania: czyja wersja zdarzeń jest prawdziwa. W skrócie – dzieje się, mimo że mogłoby się wydawać, że to serial  z prostą, przewidywalną fabułą. Tak nie jest!

Te swetry otulą cię niczym koc! Luźny fason jest idealny na wieczorne oglądanie seriali

Coisa Mais Linda: W rytmie bossa novyCoisa Mais Linda: W rytmie bossa novy Fot. Netflix

Coisa Mais Linda: W rytmie bossa novy

Akcja – to cudowne lata 50. ubiegłego wieku. Jest tu śmiech, płacz, wspaniała muzyka, cudowne krajobrazy. To dobry serial Netflix z Brazyli, który ogląda się bardzo przyjemnie. Główna bohaterka – Maria Luiza pokazuje się w roli przedsiębiorczej i niezależnej kobiety, która próbuje sobie poradzić po zdradzie i porzuceniu przez męża. Wyjeżdża do Rio de Janeiro i postanawia otworzyć klub bossa novy z klimatem. Wychodzi jej to całkiem nieźle. Choć nie zawsze tak było. Zanim cokolwiek się udało musiała się bardzo natrudzić. Były też momenty załamania i rezygnacji. Jednak nie poddała się w dążeniu do realizacji wymarzonego celu. Czekamy na kolejny sezon. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.