Małgorzata Rozenek-Majdan w uroczym dresie z bohaterami Disney'a polskiej marki Femi Stories. Wiemy, ile kosztuje

Małgorzata Rozenek-Majdan wspólnie z rodziną odpoczywa w domowym zaciszu. Prezenterka nie zapomniała jednak o swoich fanach, dlatego co jakiś czas publikuje zdjęcia na Instagramie. Tym razem gwiazda zaprezentowała się w dresie polskiej marki Femi Stories, który dzięki bohaterom Disney'a skradł serca jej obserwatorów. Wiemy, ile kosztuje!

Małgorzata Rozenek-Majdan w dresie Femi Stories

Wygodny dres to podstawa podczas pobytu w domu. Małgorzata Rozenek-Majdan na ostatnim zdjęciu, które opublikowała na Instagramie pozuje w  modelu polskiej marki Femi Stories z kultowej już kolekcji z bohaterami Disney'a. Uroczego słonika DUMBO znajdziemy także na ubraniach gwiazdy. Niestety produkty nie są już dostępne w sklepie online marki. Zestaw w czerwonym kolorze składa się z bluzy z długim rękawem, na którym widnieje kolorowa nazwa serii. Produkt był dostępny za 289 zł. Spodnie zwężane przy nogawkach zostały ozdobione paskami. Ten model kosztował 249 zł.

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej ciążowy styl

Odkąd Małgorzata Rozenek-Majdan ogłosiła światu, że spodziewa się dziecka, media oraz fani bacznie śledzą jej każdy krok doszukując się ciążowych krągłości. Znana ze swojego kobiecego i odważnego stylu prezenterka w ciąży stawia na wygodę. „Perfekcyjna Pani Domu” chętnie wkłada dresy, oversize’owe bluzy, a także legginsy. Gwiazda dba o swój komfort, jednak nie zapomina o najgorętszych trendach. „Perfekcyjna Pani Domu” decyduje się nie tylko na modne kolory ubrań, ale także fasony.

Kobiety w ciąży w czasach pandemii

Jak zdradziła w jednym z komentarzy na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan, wizyty u lekarzy, które miały odbyć się w najbliższym czasie  w jej przypadku zostały odwołane:

ja ma zawieszone wszystkie wizyty a 7 kwietnia miałam mieć bardzo ważne usg. Staram się nie denerwować, ale trzeba będzie za jakiś czas podjąć decyzje co dalej

Prezenterka już w czerwcu na świecie ma powitać swojego trzeciego syna, który jest owocem związku z Radosławem Majdanem. W czasie pandemii czuć wszechobecny niepokój, dlatego tak ważne jest, aby jak najszybciej uporać się z tą sytuacją. Gwiazdy oraz władze państwowe apelują o pozostanie w domach, jeśli tylko mamy taką możliwość. 

Więcej o: