Kampania Patrizia Aryton bez udziału modelek."Jesteś idealna kiedy jesteś sobą!"

Patrizia Aryton to polska marka, która pochodzi z Kaszub. Bodźcem do stworzenia nowej kampani na sezon wiosna-lato 2020 są kobiety. Kobiety ciekawe, pełne zaangażowania oraz pasji, stanowiące inspirację dla innych. W duchu hasła "Jesteś idealna, kiedy jesteś sobą" autorzy kampanii rozpoczynają poszukiwanie piękna od wnętrza wierząc, że najpiękniejsza kobieta, to kobieta żyjąca według swoich zasad.

Od początku działalności marki Patrizia Aryton kobieta była najważniejsza. Efektem tego jest najnowsza kampania marki realizowana pod hasłem „Jesteś idealna, kiedy jesteś sobą”. Wzięło w niej udział jedenaście świadomych własnej wartości kobiet, które potrafią celebrować codzienność z podniesioną głową. Nowa kolekcja Partizia Aryton podkreśla cechy charakteru oraz piękno klientek, zarówno to wewnętrzne jak i zewnętrzne.

W pierwszej, wiosennej odsłonie kampanii poznamy 5 bohaterek prezentujących nową kolekcję marki. Wizerunki reszty kobiet będą sukcesywnie pokazywane na kanałach internetowych marki Patrizia Aryton oraz w salonach firmowych na terenie Polski.

Nowa kampania Partizia Aryton wiosna-lato 2020Nowa kampania Partizia Aryton wiosna-lato 2020 fot. Patrizia Aryton

Twórcy marki uważają, że można ubrać najpiękniejszy strój, ale prawdziwe piękno kryje się w naszej duszy. Ubranie jest jedynie dopełnieniem naszej osobowości, i będzie wyglądać zjawiskowo tylko wtedy, gdy ten blask będzie bił z własnego wnętrza. Tak właśnie jest w przypadku Bohaterek najnowszej kampanii. To pełne temperamentu, zdolne przenosić góry i zdeterminowane do działania kobiety, które na co dzień prowadzą biura nieruchomości, fundacje firmy i inspirują innych do działania. 

W kampanii wiosnę-lato 2020 wystąpiły: Ilona Adamską, Emilia Bartosiewicz-Brożyna, Angelika Chrapkiewicz-Gądek, Marta Klepka, Jagoda Kościk, Aneta Łanocha, Joanna Parafianowicz, Aneta Pondo, Dorota Raczkiewicz, Natalia WodyńskaStosik, i Sylwia Zarzycka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.