Kolekcja ślubna BIZUU Bridal 2020

Sezon ślubny zbliża się wielkimi krokami. Przyszłe Panny Młode zaczynają poszukiwania swojej wymarzonej kracji, która spełni jej najskrytsze pragnienia. Polska marka BIZUU przygotowała dla nich aż siedem, nowych modeli, które pozwolą im poczuć się naprawdę wyjątkowo podczas jednego z najważniejszych dni w ich życiu.

Kolekcja BIZUU Bridal 2020

W kolekcji BIZUU Bridal 2020 niemal każda z Pań znajdzie coś dla siebie. Marka przygotowała krótkie suknie ślubne, które są niezwykle kobiece, ale także długie, dla fanek ponadczasowej klasyki. Delikatne prześwity, romantyczne koronki, tiul, głębokie dekolty, odkryte plecy i zabudowane góry to tylko kilka z elementów, które sprawiają, że kolekcja doskonale wpisuje się w tegoroczne trendy.  Polska marka zdecydowała się na różnorodność form i krojów, dlatego panie będą mogły dobrać kreację nie tylko do stylu wesela, ale także pogody, która jak wiemy lubi zaskakiwać. W kolekcji znalazły się również dodatki takie jak welony i opaski, które dopełnią każdy ślubny look. 

Suknie ślubne marki BIZUU

Do stworzenia kolekcji BIZUU Bridal 2020 wykorzystano najwyższej jakości materiały. Naturalne jedwabie, koronki francuskie oraz hiszpańskie, tkaniny z włókien syntetycznych, które nadają plastyczną formę sukniom, dzięki tym elementom suknie są lekkie i wygodne, co jest niezwykle ważne szczególnie podczas wesela. Polska marka zdecydowała się na siedem wyjątkowych modeli, które delikatnie podkreślą urodę właścicielki. Produkty zostały utrzymane w nowoczesnym wydaniu przeplecione nutą retro i boho

Kolekcja Ślubna BIZUU Bridal 2020Kolekcja Ślubna BIZUU Bridal 2020 Mat. prasowe BIZUU Dominika Jarczyńska

Gdzie znaleźć kolekcję BIZUU Bridal 2020?

Nowa kolekcja dostępna będzie na indywidualne zamówienie, które będzie można składać już od 18 marca w butikach BIZUU i w poznańskim Atelier marki. W kampanii BIZUU Bridal 2020 możemy zobaczyć wydrukowane na tkaninie tło, przedstawiające freski z Willi Liwii, które należały do żony cesarza Augusta oraz otaczający ją wawrzynowy gaj. Włoskie krajobrazy nadają kolekcji sielskości i wprawiają w iście wiosenny nastrój.

Więcej o: