Rewolucyjna nowość marki Triumph: biustonosz Fit Smart

Na początku marca marka Triumph zaprezentowała swoją nowość - innowacyjny biustonosz Fit Smart. To produkt, który dopasowuje się do kobiecego ciała, dzięki czemu możemy poczuć się wygodnie i swobodnie. Zobaczcie czym zaskoczył nas ten model!

Biustonosz Fit Smart od Triumph

Rozmiar piersi zmienia się w ciągu każdego miesiąca. Aż 64% kobiet ma problem z dobraniem odpowiedniego rozmiaru biustonosza. Marka Triumph postanowiła stworzyć model, który dopasuje się do kobiecego ciała niezależnie od tego jak zmienia się nasze ciało niemal każdego dnia. Biustonosz Fit Smart powstał ze specjalnych tkanin i elastycznej pianki 4D. Przy jego produkcji zastosowano ukryty system podtrzymujący, co pomaga w zapewnieniu maksymalnego wsparcia oraz efektywnego uniesienia biustu nawet z miseczką F! Miękkie w dotyku tkaniny to gwarancja komfortu.

Odpowiedni rozmiar biustonosza Fit Smart marki Triumph

Triumph zaskoczył swoich klientów tym, że nowy model biustonosza Fit Smart powstał wyłącznie w czterech rozmiarach, które zastępują aż 35 tradycyjnych rozmiarów. Rozciągliwa koronka i piankowa miseczka zapewniają najbardziej elastyczny krój. Dzięki tym rozwiązaniom niezależnie od tego jak bardzo zmienia się nasze ciało, możemy poczuć się pewnie i wygodnie. Źle dobrany rozmiar stanika ma wpływ nie tylko na nasze samopoczucie, ale także zdrowie.

Wygoda i piękno mogą iść ze sobą w parze

Przy zakupie odpowiedniego stanika zwracamy uwagę nie tylko na rozmiar, ale także na jego wygląd. Nawet jeśli go nie widać, odpowiedni model doda nam pewności siebie i pozwoli poczuć się seksownie i kobieco. Marka Triumph zadbała nie tylko o odpowiednie dopasowanie, dzięki nowoczesnym technologiom, ale także o materiały, które cieszą oko. Nowy model Fit Smart znajdziemy w czterech kolorach: czerwonym, niebieskim, czarnym oraz różowym. To produkty bez fiszbin, a także zapinany na cztery haftki.