Summer Trend Roulette by House - wiosenna kampania House to najnowsze trendy i dobra zabawa

Przepis na udane lato? Według House wszystko kręci się wokół trzech rzeczy: słonecznej plaży, dobrej zabawy i najnowszych trendów. Jakie kolory, materiały i fasony będą modne wiosną i latem? House odpowiada!

W tym sezonie rządzą kolory, a w szczególności ich pastelowe odcienie. Zarówno dla niej, jak i dla niego projektanci przygotowali szeroką paletę barw – od miętowego i klasycznego niebieskiego, aż po stylowe beże i szarości. W nowej kolekcji House znajdziecie propozycje zarówno wakacyjne, jak i te eleganckie, które sprawdzą się na uczelnię, do pracy, na randkę i spotkanie z przyjaciółmi. Zwiewne sukienki, denimowe spódnice, fluorescencyjne kurtki i spodnie pomogą wam wyróżnić się z tłumu. W nowej linii nie mogło zabraknąć najmodniejszych zwierzęcych printów, kwiatowych motywów oraz deseni w grochy, paski i kratę. Zarówno minimalistki, jak i maksymalistki znajdą w House propozycje idealne dla siebie. 

Wiosenna kampania HouseWiosenna kampania House Fot. Instagram: House_brand

W spocie promującym kolekcję literki z finałowym hasłem odwracała gwiazda telewizji - Magda Masny, znana z kultowego w latach 90. teleturnieju „Koło fortuny”. Zdjęcia kampanijne z udziałem dinozaurów wykonał Bartek Wieczorek, który jest odpowiedzialny również za reżyserię filmu. Scenografia jest dziełem Cathariny Van Wyk. Sesja zdjęciowa odbyła się w stolicy RPA – Kapsztadzie.