Katarzyna Cichopek w kusej sukience w kwiaty. To model polskiej marki Le Désir

W ostatnim czasie wiele gwiazd, w tym Katarzyna Cichopek, wybrało się na wakacje. Aktorka wróciła już do Polski, jednak na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia, które nie tylko zachwycają krajobrazami, ale również jej urlopowymi stylizacjami. Na jednej z ostatnich fotografii artystka pozuje w niebieskiej sukience w kwiaty. Ten model pochodzi z nowej kolekcji polskiej marki Le Désir. Jej cena Was zaskoczy!

Katarzyna Cichopek w sukience w kwiaty

Sukienka w kwiaty to klasyk, który powinien się znaleźć w szafie każdej kobiety, która podąża za trendami. Katarzyna Cichopek na wakacje zabrała ze sobą model polskiej marki Le Désir. Lekka i dziewczęca kreacja, naszym zdaniem to strzał w dziesiątkę nie tylko na długo wyczekiwany urlop, ale także na wiele innych wiosenno-letnich okazji. Produkt w stylu hiszpanki doskonale eksponuje ramiona, a długość mini i falbany podkreślają nogi artystki. Niebieski kolor i  białe, drobne kwiatki to jedno z najpopularniejszych połączeń. Sukienkę znajdziemy w sklepie internetowym marki za 700 zł w rozmiarze 34-38.

Katarzyna Cichopek i trendy 2020

Najgorętszym trendem 2020 roku są total looki. Mamy naprawdę w czym wybierać, ponieważ możemy zdecydować się na denimowe stylizacje lub ubrania w jednym kolorze. Wiosną warto mieć w swojej szafie także spódnicę solejkę. Plisowania i długość midi to tegoroczny hit. Katarzyna Cichopek na jednym z wakacyjnych zdjęć opublikowanych na Instagramie pozuje w niebieskim modelu w białe kropki marki La Gabrielle, który znajdziemy w sklepie internetowym marki za 249 zł.

Wakacyjne przygody Katarzyny Cichopek

Aktorka ostatnio wybrała się na Gran Canarię, jeden z bardzo popularnych kierunków wśród Polaków. Podczas pobytu Katarzyny Cichopek w tym wyjątkowym miejscu, na Wyspach Kanaryjskich przez kilka dni utrzymywała się kalima. To bardzo popularna w tym regionie chmura piasku i pyłu znad Sahary, która uniemożliwia m.in. ruch lotniczy.

Więcej o: