Barbara Kurdej - Szatan w spódnicy w afrykańskim klimacie ekskluzywnej marki. Uwielbiamy też jej sneakersy

Barbara Kurdej-Szatan odpoczywa na jednej z Wysp Kanaryjskich, które należą do Hiszpanii. Jej stylizacja przywołuje jednak klimat afrykańskiej sawanny. Aktorka ma na sobie spódnicę oraz bluzkę ze specjalnej kolekcji Marc Cain. Zwracamy uwagę również na jej kultowe sneakersy.

Barbara Kurdej - Szatan w spódnicy marki Marc Cain

Barbara Kurdej-Szatan właśnie wyjechała na Fuerteventura razem z mężem oraz córką. Na Instagramie można podziwiać już pierwsze zdjęcia, które zrobiła w tym bajecznym miejscu. Podziwiamy nie tylko widoki, ale również jej stylizację, która przywołuje afrykański klimat. Barbara Kurdej-Szatan ma na sobie ołówkową spódnicę w biało - czarny print z widokiem roślinności i zwierząt sawanny. Ten wzór jest wyjątkowo oryginalny i zdecydowanie przyciąga uwagę. Spódnica aktorki pochodzi ze specjalnej kolekcji niemieckiej marki Marc Cain: African Shadows. Jej cena w oficjalnym sklepie internetowym to 849 zł i dostępna jest w wielu rozmiarach: 34 - 46. Taki model spódnicy to świetny sposób na wyróżnienie się i ciekawe urozmaicenie klasycznego fasonu spódnicy ołówkowej. 

Stylizacja aktorki

Cała stylizacja aktorki jest warta uwagi, a jej elementy dobrze się komponują. Do spódnicy Kurdej-Szatan założyła jasnoróżowy T-shirt o klasycznym kroju, urozmaicony lamówką przy dekolcie. Ta bluzka również pochodzi z kolekcji African Shadows marki Marc Cain. Aktorka włożyła ją do spódnicy, dzięki czemu podkreśliła talię. Ten model dostępny jest za 499 zł. 

Spódnice ołówkowe kojarzą się raczej z biurowymi i eleganckimi stylizacjami, ale Barbara Kurdej-Szatan przełamała ten charakter za pomocą modnego sportowego obuwia. Aktorka ma na sobie biało - czarne sneakersy New Balance. To ciekawy zabieg, który dodaje stylizacji nowoczesnego, codziennego charakteru.

Barbara Kurdej - Szatan na wyspie Fuerteventura

Barbara Kurdej-Szatan może w końcu odpocząć po intensywnym czasie pełnym zawodowych wyzwań. Aktorka razem z mężem i córką bawi się na ciepłej wyspie kanaryskiej Fuerteventura. Ostatnio wstawiła zdjęcia, które pokochali jej fani. Widać na nich jej męża oraz rozpromienioną, widać, że świetnie bawiącą się, córkę Hanię. Internauci zachwycili się małą pociechą aktorki i zwrócili uwagę m.in. na jej długie, piękne włosy:

Hania jakie włosy <3 <3 <3 i świetna stylowka :)
Nie obcinaj,aby corce włosów <3 cudne ma !
Więcej o:
Skomentuj:
Barbara Kurdej - Szatan w spódnicy w afrykańskim klimacie ekskluzywnej marki. Uwielbiamy też jej sneakersy
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX