Walentynkowa Paulina Sykut-Jeżyna w ślicznej sukience od polskiej marki Karen Paul

Paulina Sykut-Jeżyna poczuła walentynki! Dziennikarka zachwyciła swoich fanów opublikowanym zdjęciem na instagramie. Pozuje w łososiowej sukience i wygląda cudownie! My się zakochałyśmy.

Paulina Sykut-Jeżyna zadaje szyku 

Pani Paulina wie jak zachwycić swoich fanów. Z okazji walentynek, opublikowała na swoim instagramie zdjęcie, na którym pozuje w sukience w studiu nagrań. Tym razem dziennikarka postawiła na dziewczęcy projekt od marki Karen Paul. Jej wybór to łososiowa mini, z bufiastymi rękawkami, która uzupełniona jest o monochromatyczny pasek w tym samym kolorze. Całą stylizację uzupełniła skromnymi szpilkami. Wygląda lekko i wiosennie.

Walentynki na instagramie Pauliny Sykut-Jeżyny

Paulina Sykut-Jeżyna złożyła pod tym postem, wszystkim fanom, najlepsze życzenia z okazji walentynek. Napisała też króciutki tekst, który łączy się z jej pracą. Jest iście walentynkowy i z przymrużeniem oka: 

Pogoda idealna do przytulania się .. pod parasolem???? Gdy się kocha, to tak , jakby mieć na niebie, swój prywatny, całodobowy wyż:)) Mam nadzieję, że to co za oknami, nie ma dla Was znaczenia:)) Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek?? ????

 Trendy 2020: sukienki przed kolano

Paulina Sykut-Jeżyna bez wątpienia zna się na trendach. Sukienka tego typu to hit nadchodzącego sezonu. Zwiewna, delikatna i kobieca podkreśla sylwetkę i nadaje jej kształtu klepsydry. W połączeniu z takimi szpilkami jest przepisem na sukces. My polecamy nosić takie sukieneczki w połączeniu z trampkami i małym plecakiem. Taki look nas odmłodzi i doda lekkości! Pani Paulina uwielbia zestawienia tego typu.

Więcej o: