Anna Lewandowska świętuje walentynki w bluzie polskiej marki La Mania. Uwagę zwraca napis z ważnym przesłaniem

Dziś walentynki, a więc święto wszystkich zakochanych. Anna Lewandowska z tej okazji opublikowała zdjęcie na Instagram Stories w czarnej bluzie polskiej marki La Mania. Delikatny napis z przodu bluzy niesie za sobą ważny dla wielu osób przekaz! Sprawdźcie!

Anna Lewandowska w bluzie La Mania

W ostatnich dniach Anna Lewandowska postawiła na regenerację i odpoczynek, dlatego jest dużo mniej aktywna na Instagramie. Dziś walentynki, a więc z tej okazji trenerka fitness pochwaliła się na swoim stories zdjęciem, na którym pozuje w czarnej, klasycznej bluzie polskiej marki La Mania. Oversize’owy krój to strzał w dziesiątkę biorąc pod uwagę jej błogosławiony stan. Tego typu produkty są nie tylko wygodne, ale także zamaskują coraz większych rozmiarów brzuszek. Produkt, który włożyła żona Roberta Lewandowskiego został uszyty z najwyżej jakości bawełny. Wyróżnia go delikatny, tęczowy napis „Love is love”, co w języku polskim oznacza „miłość to miłość”. Kolory, w których powstał nadruk symbolizują ruch LGBT. Model, który włożyła gwiazda w sklepie internetowym marki kosztuje 490 zł. Znajdziemy go w rozmiarze 34-42.

Anna Lewandowska w bluzie La ManiaAnna Lewandowska w bluzie La Mania Instagram Stories https://www.instagram.com/stories/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska na walentynki

Trenerka fitness opublikowała rano zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje z mężem, Robertem Lewandowskim. Para od lat uchodzi za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw. Obecnie spodziewają się drugiego dziecka, którego płeć nie jest jeszcze znana. Owocem ich związku jest już córeczka Klara, która skradła serca obojga rodziców. Anna Lewandowska w opisie pod najnowszym zdjęciem zdradziła, że walentynki są dla nich dniem miłości jak każdy inny.

Zagaduję męża na temat Walentynek...
Na co mój mąż "Dzień jak codzień" ??????
Hahaha no kocham.??

Oboje wielokrotnie podkreślali w wywiadach, że dbają o swój związek każdego dnia, nie tylko od święta!

Anna Lewandowska i jej ciążowe stylizacje

Od kiedy Robert Lewandowski ogłosił światu radosną nowinę, fani z niecierpliwością czekają na informacje dotyczące płci czy imienia dziecka. Para znana jest z ochrony swojej prywatności, dlatego próżno szukać jakichkolwiek potwierdzonych informacji na ten temat. Anna Lewandowska znana jest ze swojego sportowego stylu, jednak chętnie wkłada także eleganckie, kobiece sukienki. Stroje przyszłej mamy podkreślają jej ciążowe krągłości. Gwiazda zdradziła, że tym razem nie będzie ukrywała się ze swoim coraz większych rozmiarów brzuszkiem, co z pewnością doceni wiele jej fanek.

Więcej o: