Oscary 2020: Jan Komasa oraz aktorzy filmu "Boże Ciało" na czerwonym dywanie w Hollywood

Polska reprezentacja podczas gali Oscary 2020 zachwyciła fanów nie tylko filmem "Boże Ciało", który niestety nie otrzymał statuetki, ale także swoimi stylizacjami na czerwonym dywanie w Hollywood. Męska część twórców produkcji, w tym Jan Komasa, zdecydowała się na eleganckie garnitury, Eliza Rycembel natomiast włożyła złotą kreację projektu Gosi Baczyńskiej. Poznajcie więcej szczegółów dotyczących stylizacji naszych gwiazd!

Oscary 2020: reżyser Jan Komasa oraz aktorzy filmu „Boże Ciało” Bartosz Bielenia, Tomasz Ziętek

Film „Boże Ciało”zachwycił wielu fanów na całym świecie. Nic więc dziwnego, że został nominowany do Oscarów 2020. Na czerwonym dywanie w Hollywood pojawili się twórcy produkcji, z reżyserem na czele. Męska reprezentacja filmu włożyła klasyczne, czarne garnitury. Jan Komasa postawił na markę Dior. Model, który wybrał nie tylko doskonale oddawał podniosły charakter wydarzenia, ale także zachwycił prostotą i elegancją. Tomasz Ziętek zdecydował się na projekt Tomasza Ossolińskiego. Niestety nie wiadomo jaką firmę wybrał Bartosz Bielenia.

 

Oscary 2020: Eliza Rycembel w sukni od Gosi Baczyńskiej

Do Los Angeles, gdzie odbyły się Oscary 2020, wybrała się także Eliza Rycembel, jedna z aktorek filmu „Boże Ciało”. Artystka zdecydowała się na projekt od Gosi Baczyńskiej, który jak twierdzi projektantka, powstał w zaskakująco szybkim tempie. Cekinowa, złota kreacja zachwyciła swoim prostym, dopasowanym krojem i niebanalną górą. Suknia na ramiączkach została ozdobiona delikatnie opadającym materiałem, dzięki czemu model stał się naprawdę wyjątkowy. Eliza Rycembel zdecydowała się na upięcie swoich włosów, które pozwoliło w pełni wyeksponować jej kreację. Musimy przyznać, że ten cekinowy model z pewnością mogłaby założyć również każda, obecna na wydarzeniu hollywoodzka gwiazda!

 

Oscary 2020: „Boże ciało” bez nagrody, jednak z nominacją

Polskie kino coraz częściej zostaje dostrzeżone nie tylko przez zagraniczne media oraz widzów, ale także przez innych twórców i krytyków. Nominacja do Oscarów 2020 dla filmu Jana Komasy "Boże Ciało" przyniosła ogromną radość i nadzieję na zdobycie tej prestiżowej statuetki. Niestety w tym roku się nie udało. Nagrodę dla najlepszego filmu międzynarodowego wygrał film „Parasite”.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.