Blanka Lipińska na premierze filmu "365 dni" zachwyciła fanów sukienką projektu Patrycji Kujawy

Wczoraj odbyła się długo wyczekiwana premiera filmu "365 dni". Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd w tym Blanka Lipińska, autorka bestselerowej książki na podstawie, której powstała produkcja. Pisarka zachwyciła fanów sukienką zaprojektowaną przez Patrycję Kujawę. Zobaczcie, sami jak się w niej prezentowała!

„356 dni”: Blanka Lipińska w sukience Patrycji Kujawy

Blanka Lipińska należy do jednych z najpopularniejszych pisarek w naszym kraju. Jej powieści w zaskakująco krótkim czasie stały się bestselerami, a teraz na podstawie książki „365 dni” powstał film o tym samym tytule. Na wczorajszej premierze autorka pojawiła się w kremowej sukience, którą zaprojektowała Patrycja Kujawa. Gorset kreacji został ozdobiony drobnymi koralikami, a jedno z ramion ozdobiono cieniutkim materiałem ze spektakularnymi piórami. Rozcięcie w spódnicy, naszym zdaniem, świetnie wyeksponowano nogi Blanki Lipińskiej, a lekko wydłużony dół, który podążał za każdym krokiem gwiazdy, nadał stylizacji klasy i elegancji.

 

„365 dni”: tłum gwiazd na premierze filmu

Ta wyjątkowa, polska produkcja na premierę przyciągnęła wiele gwiazd. We wczorajszym wydarzeniu wzięła udział nie tylko obsada i twórcy filmu „365 dni”, ale także m.in. Natasz Urbańska, Magda Pieczonka, Tomasz Oświeciński i Olga Bołądź. Celebryci i artyści w zdecydowanej większości zdecydowali się na seksowne i odważne kreacje, które doskonale pasowały do klimatu premiery oraz filmu.

Zobacz wideo

„365 dni” film na walentynki

Już od dzisiaj film „365 dni” na podstawie bestselerowej powieści Blanki Lipińskiej, można oglądać w polskich kinach. Produkcja, na długo przed premierą wywołała spore poruszenie wśród widzów oraz mediów, a sama autorka książki stwierdziła, że Polska może nie być gotowa na tę produkcję. Ogromnym zaskoczeniem stał się wybór głównych aktorów filmu: debiutantki na dużym ekranie, Anny Siekluckiej oraz włoskiego aktora, Michele Morrone. Wielu fanów zamówiło bilety na długo przed premierą, dlatego można przypuszczać, że Polacy chętnie wybiorą się na ten erotyczny seans, szczególnie teraz, gdy już niedługo walentynki!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.