Magdalena Lamparska na premierze "365 dni". Razem z Grażyną Szapołowską wyglądały jak siostry

Magdalena Lamparska zachwyciła wszystkich z białym garniturze włoskiej marki. W połączeniu z delikatnymi dodatkami wyglądała niezmiesko. Grażyna Szapołowska zdecydowała się na podobny krój.

Magdalena Lamparska w garniturze Wild Moscat

Aktorka, na wczorajszej premierze, długo wyczekiwanego filmu "365 dni" zachwyciła wszystkich swoich fanów. Magdalena, odtwórczyni roli Olgi, zdecydowała się na biały garnitur o oversizowym kroju od marki Wild Moscat. Do tego dobrała delikatne kolczyki od Kasi Wójcik. Aktorkę wystylizowała na wczorajszą premierę Joanna Dadas. Całość prezentowała się lekko i świeżo. 

 

Magdalena Lamparska i Grażyna Szapołowska w garniturach

Magdalena Lamparska dodała na swojego Instagrama zdjęcie, na którym widać ją i Grażynę Szapołowską. Kinga Burzyńska okrzyknęła aktorki siostrami! Rzeczywiście obydwie wyglądały równie pięknie. Klasyczne garnitury, w przeciwnych kolorach, idealnie ułożone blond włosy i delikatne dodatki podkreśliły całość, a przy tym nadały efektu niewymuszonej elegancji. Grażyna Szapołowska tym razem postawiła na minimalistyczny i bardzo kobiecy dopasowany garnitur od polskiej projektantki Doroty Goldpoint. Kostium, chociaż z pozoru klasyczny, zachwycił koronkowymi wykończeniami rękawów. W zestawieniu z czarnymi botkami od Macieja Zienia  okazał się trafem w dziesiątkę.

 

Premiera "365" dni

Premiera filmu "365 dni" na podstawie bestselleru napisanego przez Blankę Lipińską odbyła się wczoraj w jednym z warszawskich kin. Pierwszy erotyczny film polski był długo wyczekiwaną premierą.Twórcy zapowiedzieli, że czegoś takiego jeszcze nie było. Na oficjalnej premierze pojawiły się takie gwiazdy jak: Natasza Urbańska, Olga Bołądź, Natalia Janoszek czy autorka książki – Blanka Lipińska. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.