Małgorzata Rozenek - Majdan w krótkiej sukience, białych kozakach i gołych nogach w ciąży

Wczoraj odbyła się premiera dokumentu "InVitro - nauka czy cud", którego twórcą jest Małgorzata Rozenek - Majdan. Z tej okazji prezenterka odwiedziła "Dzień dobry TVN" i opowiedziała widzom o swoim projekcie. Na tę okazję "Perfekcyjna Pani Domu" włożyła różową, wełnianą sukienkę mini oraz białe kozaki. Fani zwrócili również na gołe nogi gwiazdy.

Małgorzata Rozenek - Majdan w różowej, wełnianej sukience

Zimą często decydujemy się na wełniane sukienki, które są nie tylko wygodne, ale także świetnie wpisują się w chłodnieją aurę. Małgorzata Rozenek - Majdan do „Dzień Dobry TVN” zdecydowała się włożyć różową sukienkę, którą zaprojektował Robert Czerwik. Model z długim rękawem wyróżnia aplikacja w kształcie półksiężyca. Okazuje się, że cały look prezenterki uzupełniał również płaszcz i szalik w tym samym kolorze i również z wełnianego materiału za który również odpowiada polski projektant. Całość naszym zdaniem prezentowała się nie tylko modnie, ale również kobieco.

Małgorzata Rozenek - Majdan w białych kozakach

Wczorajszy, różowy look Małgorzata Rozenek - Majdan dopełniła białymi, krótkimi kozakami. Te buty, które popularność zyskały w latach 90. jeszcze niedawno uchodziły za symboli kiczu. Dziś to jeden z najpopularniejszych i najmodniejszych naszym zdaniem dodatków, który nada niepowtarzalnego charakteru każdej stylizacji. Na kozaki w tym kolorze zdecydowała się również ostatnio Anna Wendzikowska, która także zestawiła je z sukienką różowym odcieniu.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek - Majdan z gołymi nogami zimą

W grudniu 2019 roku Małgorzata Rozenek - Majdan ogłosiła światu, że już w czerwcu na świcie pojawi się nowy członek jej rodziny. Od tej pory media, ale także fani prezenterki bacznie obserwują jej każdy krok dopatrując się ciążowych krągłości. Wczorajsza stylizacja zachwyciła fanów prezenterki, jednak pod postem ze zdjęciem żony Radosława Majdana na profilu Roberta Czerwika pojawiło się sporo komentarzy dotyczących gołych nóg gwiazdy.

Gołe nogi zimą w ciąży? 

Fanki zastanawiały się, czy zima to odpowiednia pora na gołe nogi, w dodatku dla kobiety w ciąży. Wczorajszy dzień był naprawdę ciepły, dlatego możemy przypuszczać, że „Perfekcyjna Pani Domu” mimo wszystko nie zmarzła.

Więcej o: