Paulina Sykut - Jeżyna w sukience z różanym wzorem polskiej marki ZAQUAD! To prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Prezenterka zachwyca fanów swoimi stylizacjami. Jej ostatni wybór, sukienka z różanym wzorem polskiej marki Zaquad to prawdziwa perełka! Nie tylko print, ale również krój zaskakuje tworząc naprawdę ciekawy model. Wiemy, ile kosztuje!

Paulina Sykut - Jeżyna w sukience z różami Zaquad

Pogodynka doskonale orientuje się w panujących trendach, udowadniając to swoimi stylizacjami. Paulina Sykut - Jeżyna swój ostatni look stworzyła wykorzystując piękną sukienkę polskiej marki Zaquad. Model w czerwonym kolorze doskonale dopełnia print w róże tworząc naprawdę ciekawą całość. Kimonowe rękawy to strzał w dziesiątkę w nadchodzącym sezonie, dlatego nie mogło ich zabraknąć również przy tej kreacji. Falbany na spódnicy zostały wykończone taśmą z delikatnymi, czarnymi kropeczkami. Sukienka z dekoltem w literę „V” sprawdzi się doskonale nie tylko do pracy, ale również na spotkanie ze znajomymi czy na randkę. Model, który włożyła prezenterka, pochodzi z najnowszej kolekcji marki i kosztuje 520 zł. Kreację znajdziemy już tylko w rozmiarze XS oraz S.

Paulina Sykut - Jeżyna w Blue Monday

Dzisiejszy dzień to tak zwany Blue Monday, czyli jeden z najbardziej depresyjnych dni w roku. Wiele celebrytów, w tym Paulina Sykut - Jeżyna, postanowiło powalczyć o lepszy nastrój swoich fanów! Pod zdjęciem, które ostatnio opublikowała na Instagramie prezenterka, pojawił się opis, z którego wynika, że gwiazda nie zamierza się poddać nawet dzisiaj! Dobry humor to w końcu połowa naszego sukcesu, a pozytywne podejście do życia może zdziałać prawdziwe cuda.

Zobacz wideo

Zaquad i Anna Lewandowska w walce o zdrowie chorego dziecka

Anna Lewandowska wspólnie z polską marką Zaquad zaprojektowała bluzy, z których całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz chorego, niespełna rocznego dziecka. Patryk Radwański choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Jedyną szansą na życie chłopca jest terapia genowa przeprowadzana w Stanach Zjednoczonych, której koszt to ponad 9 milionów złotych. Do akcji w zbieraniu funduszy przyłączyło się wiele gwiazd, które swoimi zasięgami docierają do ogromnej liczby osób. Bluzy, które stworzyła trenerka fitness kosztowały 249 zł. Powstało 500 wyjątkowych egzemplarzy, które wyprzedały się w niespełna dwie godziny. Żona Roberta Lewandowskiego zapowiedziała, że bluzy już niedługo pojawią się ponownie w sprzedaży!

Więcej o: