Sukienka na studniówkę 2020: podpowiadamy, jaki model wybrać!

Już za niespełna 100 dni matura, a to oznacza jedno - studniówkę! Każda maturzystka chce wyglądać oszałamiająco podczas jednej z najważniejszych nocy w jej życiu, dlatego postanowiłyśmy podpowiedzieć wam, na jaką kreację warto postawić w tym sezonie. Sukienka na studniówkę 2020 powinna być nie tylko elegancka, ale również wygodna i odzwierciedlająca waszą osobowość, dlatego sprawdźcie nasze propozycje!

Sukienka na studniówkę 2020 czerwona

Czerwień należy nie tylko do kobiecych, ale również niezwykle eleganckich barw. Wiele maturzystek szuka wiec kreacji właśnie w tym kolorze. Przy wyborze odpowiedniego modelu warto pamiętać, że jest to uroczystość, w której biorą udział nie tylko rodzice, ale także nauczyciele i dyrekcja szkoły. Czerwona sukienka na studniówkę 2020 nie powinna więc odkrywać zbyt wiele, można jednak pokusić się o supermodne rozcięcie lub delikatnie odkryte plecy. Bal maturalny to często pierwsze tak ważne wydarzenie w życiu wkraczającej w dorosłość kobiety, dlatego zwróćmy uwagę także na wygodę. Postawcie na model, w którym bez trudu będziecie mogły tańczyć do białego rana!

StudniówkaStudniówka Shutterstock

Sukienka na studniówkę 2020 czarna

Czerń to jeden z najpopularniejszych kolorów kreacji, które maturzystki wkładają na swój bal. Jest to niezwykle elegancki i ponadczasowy kolor. Czarna sukienka na studniówkę 2020 to doskonały wybór, jeśli chcemy wyglądać szczuplej. Nie od dzisiaj wiadomo, że ten kolor odejmuje kilogramów niemal każdej sylwetce. Decydując się na model w czerni, możemy pokusić się o kolorowe, a nawet błyszczące dodatki. Rozjaśnią i rozweselą look, tworząc go jeszcze bardziej eleganckim i odpowiednim dla nastoletniej jeszcze dziewczyny.

Sukienka na studniówkę 2020 długa czy krótka?

Co roku wiele maturzystek stoi przed jednym z najtrudniejszym wyborów: sukienka na studniówkę 2020 – długa czy krótka? Jeśli nigdy nie miałaś okazji włożyć kreacji maxi, warto wykorzystać okazję i zaprezentować się w zupełnie nowym looku. Trzeba jednak liczyć się z tym, że długie sukienki często są dużo droższe od kreacji o długości np. mini. Stawiając na długi model, możesz zrezygnować z wielu dodatków. Postaw na piękne szpilki, dobierz do niewielką torebkę, a całość uzupełnij delikatnymi kolczykami. W ten sposób stworzysz naprawdę elegancką stylizację! Sukienki midi oraz mini to strzał w dziesiątkę dla osób, które chcą zaprezentować nie tylko swoje nogi, ale również buty, które często kosztują więcej niż sama kreacja. W tym przypadku warto postawić na bardziej spektakularne dodatki, które idealnie dopełnią studniówkowy look. W 2020 roku możesz zdecydować się na cekiny i błyszczeć przez całą noc!