Katarzyna Cichopek w moherowym swetrze polskiej marki La Gabrielle. Kupicie go w promocyjnej cenie!

Aktorka chętnie korzysta z zimowych atrakcji. Katarzyna Cichopek wybrała się na warszawską Starówkę na lodowisko, gdzie mogła dać popis swoich łyżwiarskich umiejętności. Na tę okazję artystka włożyła moherowy sweter polskiej marki La Gabrielle w pięknym różowym kolorze! Teraz dostaniecie go w promocyjnej cenie!

Katarzyna Cichopek w moherowym swetrze La Gabrielle

Zimą nawet, gdy nie ma śniegu, można się świetnie bawić. Dowodem na to są liczne lodowiska, które co roku przyciągają mnóstwo klientów. Katarzyna Cichopek wybrała się ostatnio na warszawską Starówkę, gdzie można skorzystać z ogromnego lodowiska. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym ma na sobie nie tylko łyżwy, ale również różowy, moherowy sweter polskiej marki La Gabrielle. Model z bufiastymi rękawami to prawdziwy strzał w dziesiątkę nie tylko podczas zimowych szaleństw na lodzie, ale także, jako baza do casualowych stylizacji idealnych do pracy lub na spotkanie ze znajomymi. Produkt w sklepie internetowym znajdziemy obecnie w promocyjnej cenie za 509.15 zł w uniwersalnym rozmiarze. Katarzyna Cichopek swój zimowy look uzupełniła czarnym jeansami, które podkreślają jej szczupłą sylwetkę.

Katarzyna Cichopek w różowej czapki polskiej marki MISHA

Artystka doskonale odnajduje się w zimowych trendach. Niemal jej każdy look jest stylowy, ale również spotyka się z uznaniem wśród jej fanów. Podczas wypadu na łyżwy, Katarzyna Cichopek miała na sobie nie tylko sweter w różowym kolorze, ale również czapkę. Model polskiej marki MISHA znajdziemy teraz na wyprzedaży za 39.99 zł. Futrzasty pomponik to tegoroczny hit, dlatego nie dziwi nas, że aktorka zdecydowała się na produkt właśnie z nim. Czapkę kupimy również w czarnym kolorze, który pozwoli nam na dopasowanie jej niemal do każdej stylizacji.

Zobacz wideo

Katarzyna Cichopek na romantycznym spacerze mężem

Okazuje się, że wyprawa na warszawską Starówkę to dla aktorki okazja do spędzenia czasu z mężem. Katarzyna Cichopek opublikowała na swoim Instagram Stories zdjęcie właśnie z tego miejsca, na którym pozuje w objęciach Marcina Hakiela. Para od lat uchodzi za jedno z najzgodniejszych małżeństw. Poznali się podczas „Tańca z gwiazdami”, gdzie tańczyli razem w parze. Doskonałe umiejętności i chemia, którą dało się zauważyć na parkiecie zaowocowała zwycięstwem programu.

Więcej o: