Agnieszka Chylińska w dredach! Piosenkarka zaskoczyła fanów nową fryzurą podcza finału WOŚP!

Wczoraj odbył się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku, osoby znane chętnie przekazały wyjątkowe przedmioty, z których dochód zostanie przeznaczony na szczytny cel. Jedną z gwiazd, która pojawiła się wczoraj w studiu WOŚP była Agnieszka Chylińska. Piosenkarka zaskoczyła fanów zupełnie nową fryzurą. Sprawdźcie, jak artystka prezentuje się w dredach!

Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze

W 28 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wzięło udział wielu Polaków. Agnieszka Chylińska chętnie angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne, dlatego nie dziwi nas, że wzięła udział w jednej z największych zbiórek na świecie. Piosenkarka pojawiła się w studiu, gdzie wspólnie z innymi gwiazdami spotykała się z fanami i wspierała Jurka Owsiaka. Artystka podczas finału zaskoczyła wszystkich swoją nową fryzurą. Agnieszka Chylińska chętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem, jednak w takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy! Piosenkarka tym razem postawiła na długie, blond dredy, które ozdobiła czarną czapką w typie rasta. Musimy przyznać, że nowy look gwiazdy to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Agnieszka Chylińska 25-lecie na polskiej scenie!

2020 rok jest dla artystki naprawdę wyjątkowy. Agnieszka Chylińska w połowie grudnia ruszyła w swoją jubileuszową trasę koncertową „Warto było szaleć tak”. Artystka odwiedzi największe, polskie miasta, aby wspólnie z fanami świętować swoje 25-lecie na polskiej scenie muzycznej. To wyjątkowa okazja do usłyszenia na żywo jej największych hitów, a także, jak przyznaje artystka, czas świetnej zabawy i radości.

Zobacz wideo

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy bije kolejny rekord

Wczorajszy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zgromadził na Placu Bankowym w Warszawie oraz przed telewizorami miliony Polaków. Od 1993 roku zbierane są środki, które pomagają nie tylko w walce o nasze zdrowie i życie. Ze sprzętu zakupionego przez WOŚP korzysta mnóstwo szpitali w całej Polsce, które codziennie ratują wiele istnień. W tym roku środki zebrane w Australii zostaną przekazane na walkę z pożarami, które od kilku miesięcy pustoszą ten kraj. Wczorajszy finał zakończył się rekordową kwotą 115 362 894, jednak ta suma jeszcze się zwiększy dzięki licytacjom, które trwają do końca stycznia. Liczenie zebranych pieniędzy potrwa najprawdopodobniej do marca i wtedy też poznamy kwotę, która w tym roku zasili konto fundacji umożliwiając jej zakup potrzebnego sprzętu do ratowania ludzkiego życia.

Więcej o: