Anna Lewandowska nową ambasadorką polskiej marki 4F! Współpraca, która zaskoczy!

Jedna z najpopularniejszych trenerek fitness zaskoczyła swoich fanów informacją o podjęciu współpracy z polską marką 4F! Anna Lewandowska nie tylko będzie rekomendować wybrane przez siebie produkty, ale również stworzy kolekcję, która zaskoczy designem oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii. Sprawdźcie, co niesie ze sobą współpraca żony Roberta Lewandowskiego z popularną marką!

Anna Lewandowska ambasadorką 4F

Mimo ciąży i wielu innych obowiązków związanych z pracą i rodziną Anna Lewandowska nie zwalnia tempa. Wielokrotna medalistka w karate podjęła współpracę ze znaną polską marką 4F. Trenerka fitness będzie nie tylko prezentować się w Polsce i na świecie w strojach sportowych firmy, ale także poleci sprawdzone przez siebie modele swoim fanom. Motywatorkę obserwuje na Instagramie ponad  2,5 miliona ludzi z całego świata, dlatego to doskonała okazja do pokazania naszych rodzimych produktów szerszemu gronu odbiorców. W drugiej połowie roku w sklepach pojawi się kolekcja przygotowana przez Annę Lewandowską. Wyróżniać ją będzie nie tylko design, ale również zastosowanie do produkcji ubrań najnowszych technologii, co zapewni komfort w czasie treningów. 

Anna Lewandowska ambasadorką 4FAnna Lewandowska ambasadorką 4F Mat. prasowe

Hasło przewodnie kampanii „WELCOME TO THE CLUB” ma za zadanie zapraszać do świata marki 4F i Anny Lewandowskiej, w którym każdy entuzjasta aktywności fizycznej znajdzie coś dla siebie. 

4F i Anna Lewandowska - plany na przyszłość

Dla Anny Lewandowskiej to nowe doświadczenie, które, jak sama przyznaje, pozwoli jej na sprawdzenie się w zupełnie nowej roli. Trenerka fitness nie boi się nowych wyzwań, dlatego nie dziwi nas, że zgodziła się na współpracę z 4F. Nie jest tajemnicą, że żona Roberta Lewandowskiego chętnie wspiera polskie marki, których produkty wyróżnia nie tylko wysoka jakość, ale również funkcjonalność i design. Bizneswoman często na swoim Instagramie pokazuje marki, które jej się spodobały, a za których produkcją stoją nasi rodzimi przedsiębiorcy. Igor Klaja, Prezes Zarządu OTCF S.A., do którego należy marka 4F, ma nadzieję, że działania, które podejmą wspólnie z nową ambasadorką, zachęcą ludzi do ćwiczeń oraz aktywnego spędzenia czasu.

Anna Lewandowska stawia na rozwój i nowe wyzwania

Żona Roberta Lewandowskiego to jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w naszym kraju. To również mama, córka i żona, która rodzinę stawia na pierwszym miejscu. Nie przeszkadza jej to jednak w prowadzeniu domu i zarządzaniu swoimi licznymi biznesami, a także realizowaniu swoich pasji. Anna Lewandowska spodziewa się obecnie swojego drugiego dziecka, dlatego wiadomość o podjęciu współpracy z marką 4F zaskoczyła wielu jej fanów. Sport jest bardzo ważny w życiu motywatorki, a widząc jaki ma on wpływ na zmiany w życiu innych ludzi, gwiazda nie spoczywa na laurach, chcąc zmotywować jeszcze więcej osób. Nawet Klara, córeczka sportowej pary, chętnie ćwiczy i naśladuje swoich rodziców podczas ich treningu.