Paulina Sykut - Jeżyna w koronkowej sukience polskiej marki LOU! Styl boho i beżowy kolor to prawdziwa petarda!

Prezenterka w ostatnim czasie pokochała polską markę LOU. Tylko w tym roku Paulina Sykut - Jeżyna miała na sobie kilka modeli z metką tej firmy. Tym razem pogodynka zdecydowała się na koronkową sukienkę w beżowym kolorze. Look utrzymany w stylu boho to strzał w dziesiątkę!

Paulina Sykut - Jeżyna w koronkowej sukience LOU

Fani prezenterki uwielbiają jej styl, z którego chętnie czerpią inspirację. Pod zdjęciami, które publikuje na swoim Instagramie, pojawia się wiele komplementów i pytań odnośnie ubrań, które tym razem włożyła pogodynka. Paulina Sykut - Jeżyna stałą się w ostatnim czasie ogromną fanką polskiej marki LOU. Od początku 2020 roku mieliśmy okazję widzieć ją już w kilku kreacjach tej firmy, co nie umknęło uwadze jej obserwatorów. Tym razem prezenterka zdecydowała się na sukienkę w stylu boho. Koronkowa kreacja w beżowym kolorze eksponuje jej długie nogi oraz szczupłą sylwetkę. Model został zakończony supermodnymi falbankami. Długie rękawy to strzał w dziesiątkę nie tylko zimą, ale także jesienią. Produkt w sklepie online marki kosztuje 429 zł, a z najdziemy go w rozmiarze XS-L. Sukienkę można włożyć nie tylko do pracy, ale także do szkoły, zakupy, spotkanie ze znajomymi, imprezę, a nawet randkę.

Paulina Sykut - Jeżyna pokochała sukienki

Pogodynka należy do licznego grona gwiazd, które uwielbiają sukienki. Paulina Sykut - Jeżyna często wkłada kreacje, które nie tylko podkreślają jej szczupłą sylwetkę, ale także doskonale wpisują się w panujące trendy. W szafie prezenterki znajdziemy mnóstwo modeli ze znanych sieciówek, ale także z metką polskich i zagranicznych firm. Celebrytka najczęściej decyduje się na długość mini, która w połączeniu z wysokimi szpilkami daje spektakularny efekt.

Zobacz wideo

Paulina Sykut - Jeżyna świętuje urodziny

7 stycznia prezenterka obchodziła swoje 39-te urodziny.Z tej okazji Paulina Sykut - Jeżyna nie tylko zorganizowała konkurs na Instagramie dla swoich fanów, ale także imprezę urodzinową dla swoich bliskich. Pogodynka zaprezentowała się w pięknej, czerwonej sukience marki LOU, w której dzięki odsłoniętym plecom wyglądała naprawdę zjawiskowo. Pogodynka dostała od swoich bliskich ogromny bukiet czerwonych róż, którym pochwaliła się w sieci!

Więcej o: