Małgorzata Socha w swetrze z golfem od Polo Ralph Lauren. Nie był tani!

Małgorzata Socha, tak jak wiele gwiazd, spędza czas aktywnie w górach i cieszy się śniegiem. Jest w kombinezonie narciarskim oraz w pięknym swetrze marki amerykańskiego projektanta Polo Ralph Lauren. Cena swetra zwala z nóg!

Małgorzata Socha w swetrze z golfem Polo Ralph Lauren

Małgorzata Socha szaleje na nartach razem z rodziną w polskich górach. Wybrała, znaną z pięknych stoków i ładnych krajobrazów, Bukowinę Tatrzańską. Na ostatnio dodanym zdjęciu na Instagramie widzimy ją uśmiechniętą w mocno czerwonym kombinezonie. Naszą uwagę zwrócił jednak bardzo oryginalny sweter. Ma unikalny wzór, przypominający trochę styl norweski. Nam kojarzący się też ze starodawną biało-niebieską porcelaną. Jedna z fanek zapytała o markę i dowiedziała się od innej internautki, że to Polo Ralph Lauren. Na to ta pierwsza odpowiedziała:

a to mnie Nie stac. ale dziekuje!

Faktycznie, Polo Ralph Lauren to luksusowa marka - ceny produktów są bardzo wysokie. Sweter Małgorzaty Sochy też był obłędnie drogi - kosztował więcej niż przeciętny sweter tego projektanta. W sklepie multibrandowym Moliera2 odnaleźliśmy ten model za 2 269 zł! Wykonany został z włoskiej, wysokiej jakości wełny, ale również z innych materiałów. Obecnie jest wyprzedany. Swetry marki Polo Ralph Lauren cieszą się dużym powodzeniem wśród gwiazd. Jakiś czas temu Anna Lewandowska zachwyciła swoim swetrem z misiem, który kosztował trochę mniej niż wybrany przez Sochę - 1639 zł. Podobny ma również Robert Lewandowski

Styl aktorki

Małgorzata Socha najczęściej stawia na klasykę, zarówno jeśli chodzi o fasony jak i kolory. Często w jej stylizacjach obecne są elementy retro. Widać to w przypadku swetra Polo Ralph Lauren, a także np. sukienki marki Petite Maison z charakterystycznym kołnierzykiem. Aktorka uwielbia również kobiece ubrania. Często można ją zobaczyć w spódnicach oraz sukienkach (najczęściej midi i maxi). Na jej Instagramie widać, że lubi również komfortowe bluzy, więc sportowy styl też nie jest jej obcy!

Małgorzata Socha bohaterką piosenki

Małgorzata Socha rozwija swoją karierę - doczekała się nawet piosenki, której jest bohaterką! Autorem jest Sławomir Zapała, który na początku teledysku zdradza, że został on nakręcony na życzenie fanów z Podkarpacia. W treści piosenki jest mowa o tajemniczym wielbicielu Małgosi - Andrzeju, a w teledysku można zobaczyć żonę Sławomira.