Paulina Sykut - Jeżyna w zimowej kurtce w kolorze butelkowej zieleni! Kupicie ją teraz na wyprzedaży!

Prezenterka święta spędziła w Kazimierzu Dolnym. To jedno z ulubionych miejsc pogodynki, gdzie wraca kilka razy w ciągu roku. Paulina Sykut - Jeżyna opublikowała właśnie na swoim Instagramie zdjęcie w ciepłej, zimowej kurtce w kolorze butelkowej zieleni marki Candy, którą dostaniecie w nowej, promocyjnej cenie!

Paulina Sykut - Jeżyna w kurtce Candy

Każda stylizacja celebrytki spotyka się z ogromnym uznaniem wśród jej fanów. Tak było też w tym przypadku. Paulina Sykut - Jeżyna opublikowała zdjęcie z Kazimierza Dolnego, gdzie wspólnie z rodziną spędziła święta. Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym ma na sobie supermodną kurtkę w kolorze butelkowej zielni marki Candy. Pogodynka chętnie sięga po produkty z ich metką, dlatego można przypuszczać, że to jej jedna z ulubionych firm. Celebrytka zdecydowała się na model z wyprzedaży, który teraz kosztuje 159 zł. Prezenterka włożyła długą kurtkę o prostym, pikowanym kroju. Do tego produktu w zestawie znajdziemy kołnierz ze sztucznego futerka, jednak Paulina Sykut - Jeżyna tym razem z niego zrezygnowała. W sklepie online marki kupimy już tylko model w rozmiarze 3XL, jednak producent podaje, że rozmiarówka jest zaniżona, dlatego kurka będzie w sam ram raz dla osoby w mniejszym rozmiarze!

Paulina Sykut - Jeżyna w rodzinnych stronach

Pogodynka urodziła się 7 stycznia w Puławach. Dziennikarka zawsze podkreśla, że rodzina jest dla niej najważniejsza, dlatego mimo tego, że na co dzień mieszka z mężem i córeczką w Warszawie, gwiazda często wraca w swoje rodzinne strony. Tegoroczne święta Paulina Sykut - Jeżyna spędziła w Kazimierzu Dolnym. To kolejna miejscowość, która jest bliska sercu prezenterki. Pogodynka niemal każdą wolną chwilę spędza w miejscach, gdzie się wychowywała ucząc w ten sposób swoje dziecko, że czas spędzony z najbliższymi jest najważniejszy!

Zobacz wideo

Paulina Sykut - Jeżyna najpopularniejszą prezenterką

Paulina Sykut - Jeżyna należy do najbardziej zapracowanych, polskich prezenterek. Celebrytka od lat jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polsat, gdzie rozpoczynała swoją karierę. W 2003 roku wzięła udział w muzycznym programie Idol, który stoi za karierą wielu celebrytów i muzyków. Wtedy dostrzeżono w niej potencjał na doskonała prezenterkę. Gwiazda do 2012 roku prowadziła program „Muzyczne listy” w TV4. Pogodynka nie ukrywa, że muzyka jest bardzo ważną częścią jej życia dlatego chętnie prowadzi różne festiwale i koncerty.

Więcej o:
Skomentuj:
Paulina Sykut - Jeżyna w zimowej kurtce w kolorze butelkowej zieleni! Kupicie ją teraz na wyprzedaży!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX