Weronika Rosati w zupełnie nowej fryzurze na planie nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej! Nowy kolor i ostre cięcie!

Aktorka znana jest ze swoich długich, czarnych włosów. Delikatne fale stały się jej znakiem rozpoznawczym. Weronika Rosati właśnie opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które zaskoczyło fanów artystki! Celebrytka postawiła na ciepły blond i dużo krótsze włosy! A to wszystko za sprawą roli w filmie Małgorzaty Szumowskiej "Wonder Zenia". Sprawdźcie!

Weronika Rosati w nowej fryzurze

Weronika Rosati jednym ze swoich najnowszych zdjęć na Instagramie zszokowała swoich obserwatorów! Aktorka zaprezentowała całkiem nową fryzurę. Długość włosów do ramion to jedna z najpopularniejszych fryzur tego roku! Ciepły blond doskonale współgra z urodą artystki. Na podobny look zdecydowała się niedawno Marina, prezentując ją w swoim teledysku. To pierwsza tak duża zmiana wizerunku gwiazdy. Okazuje się, że Weronika Rosati dostała dużą rolę w nowym filmie Małgorzaty Szumowskiej, a nowy image gwiazdy jest tylko charakteryzacją, jednak fani zgodnie stwierdzili, że nowy image świetnie pasuje do aktorki.

Weronika Rosati w nowym filmie Małgorzaty Szumowskiej

Aktorka właśnie ogłosiła, że zagra jedną z głównych ról w nowym filmie Małgorzaty Szumowskiej „Wonder Zenia”. Film opowie historię mężczyzny pochodzącego z Ukrainy, który przyjeżdża do Polski w poszukiwaniu pracy. W produkcji zobaczymy również jedną z gwiazd najpopularniejszego serialu na całym świecie „Stranger Things”, Aleca Utgoffa, którego fani tego światowego hitu znają, jako doktora Alexei. Na dużym ekranie będziemy mogli zobaczyć już od 9 października 2020 roku także Katarzynę Figurę i Maję Ostaszewską.

Zobacz wideo

Weronika Rosati świętuje urodziny córki

Niedawno swoje urodziny obchodziła córeczka aktorki, Elizabeth. Weronika Rosati umieściła na  swojego Instagramie zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia. Okazuje się, że pociecha gwiazdy jest fanką popularnej świnki Peppy, którą kochają maluchy niemal na całym świcie. Dziewczynka jest prawdziwym oczkiem w głowie swojej popularnej mamy. Po burzliwym związku z ojcem dziecka, Robertem Śmigielskim, który został oskarżony o przemoc wobec swojej partnerki, gwiazda stała się wzorem i inspiracją dla wielu kobiet, które również doświadczyły tego w swoim życiu.

Więcej o: