Anna Lewandowska w sukience podkreślającej ciążowy brzuszek! Wyglądała pięknie!

Trenerka fitness w weekend wzięła udział w świątecznym spotkaniu klubu Bayern Monachium, w którym gwiazdą jest jej mąż Robert Lewandowski. Anna Lewandowska na tę okazję włożyła czerwoną sukienkę mini, która doskonale podkreślała jej ciążowe krągłości. Sukienkę można kupić w sklepie Moliera 2!

Anna Lewandowska w czerwonej sukience

Anna Lewandowska doskonale zna się na modzie, co już wielokrotnie udowodniła. Podczas wczorajszej świątecznej imprezy Bayern Monachium, celebrytka włożyła piękną, czerwoną sukienkę mini. Bufiaste rękawy oraz asymetryczna spódnica to strzał w dziesiątkę. Trenerka fitness postawiła na dopasowaną kreację z głębokim dekoltem, który zakryła rozpuszczonymi włosami. Czerwień to doskonały kolor, jeśli szukamy czegoś eleganckiego i stylowego. Efektowne wiązanie z przodu oraz marszczenia podkreślają doskonałą sylwetkę gwiazdy oraz jej ciążowe krągłości, co nie umknęło uwadze jej fanów. Niestety model marki Alexandre Vauthier, na który zdecydowała się żona Roberta Lewandowskiego nie jest już dostępny w sklepie online Moliera 2, jednak bardzo podobny produkt z jedwabiu znajdziemy za 3791 zł.

Anna Lewandowska projektantką bluz

Niedługo do sprzedaży trafią bluzy, które zaprojektowała Anna Lewandowska. Pod postem na Instagramie, gdzie influencerka poinformowała fanów o swoim pomyśle pojawiło się wiele negatywnych komentarzy odnośnie ceny produktu. Obserwatorzy stwierdzili, że model, który ma kosztować 300 zł nie pozwoli na jej zakup zbyt wielu osobom. Co ciekawe, trenerka fitness nie podała jeszcze ceny produktu. Dochód z ich sprzedaży ma zostać przekazany na leczenie Patryka Radwańskiego, niespełna rocznego chłopca, który urodził się z nieuleczalną chorobą genetyczną. Rodzice i najbliżsi nie poddają się i szukają sposobu, aby pomóc maluchowi. Do walki postanowiła się przyłączyć się również Anna Lewandowska!

Zobacz wideo

Anna Lewandowska wgląda kwitnąco w ciąży!

Pierwsza ciąża Anny Lewandowskiej była owiana ogromną tajemnicą. Influencerka niechętnie pokazywała ciążowe krągłości i znacznie bardziej niż zwykle chroniła swoją prywatność. Jak sama stwierdziła w jednym z wywiadów podczas obecnej ciąży nie zamierza ukrywać swojego szczęścia. Gwiazda częściej pokazuje swój coraz większy brzuszek, a fani chętnie ją komplementują! Żona Roberta Lewandowskiego zamierza w pełni nacieszyć się swoim błogosławionym stanem, który był dla pary ogromną niespodzianką!

Więcej o: