Barbara Kurdej-Szatan w dresie polskiej marki Patriotic. Ma ciekawy detal!

Barabara Kurdej-Szatan odpoczywa spacerując po lesie. Ubrała się wygodnie i ciepło, a nam szczególnie spodobał się jej dres z ciekawymi detalami. To model polskiej marki Patriotic, który pochodzi z kolekcji promowanej przez aktorkę. Znamy jego cenę!

Barbara Kurdej-Szatan w dresie marki Patriotic

Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą intensywny czas, wypełniony godzinami ćwiczeń kroków tanecznych do odcinków "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Teraz odpoczywa razem ze swoim mężem na wyjeździe, w leśnym otoczeniu. Postawiła na komfortowe ubrania, idealne na spacery. Na jednym z ostatnich zdjęć dodanym na Instagram, ubrana jest w czarny dres złożony z bluzy oraz spodni. To ubrania marki Patriotic, ze specjalnej kolekcji promowanej przez Basię Kurdej-Szatan. Komplet ma klasyczny kolor, ale urozmaicony jest lampasami w geometryczne wzory z turkusowymi i niebieskimi lamówkami. To modny element ozdobny, często obecny na jeansach lub właśnie spodniach dresowych. Taki sam wzór odnajdziemy na bluzie kompletu. Obydwa elementy dresu odnaleźć można w sklepie internetowym marki. Spodnie kosztują 199 zł, a bluza 219 zł. Zarówno dolna jak i górna część dresu dostępne są obecnie w rozmiarach XS - L. 

Stylizacja Basi Kurdej-Szatan

Stylizacja aktorki utrzymana jest w streetowym, miejsko - sportowym stylu. Na zdjęciu szczególnie zwracają uwagę spodnie z lampasami, które uwielbiane są przez wiele kobiet. W innych modelach, najczęściej są to tylko cienkie pasy wzdłuż zewnętrznych części nogawek, ale tutaj są one szerokie i wyglądają naprawdę nietuzinkowo! To właśnie ten ozdobny element przełamuje trochę sportowy charakter spodni i dodaje miejskiej, streetowej elegancji. Spodnie zakończone są ściągaczami, a na stronie sklepu internetowego aktorka prezentuje je w połączeniu ze szpilkami co na pewno spodoba się wielu kobietom lubiącym taki styl. Tutaj jednak Basia Kurdej-Szatan postawiła na zimowe buty na płaskiej podeszwie. Bluza również jest warta uwagi - geometryczne wzory ozdabiają brzegi kaptura oraz jego wewnętrzną część. Czerń outfitu aktorka przełamała puchową kurtką, w mocnym, żółtym kolorze. 

Barbara Kurdej-Szatan i jej związek z Rafałem Szatanem

Barbara Kurdej-Szatan jest w szczęśliwym związku z Rafałem Szatanem. Łączy ich nie tylko miłość, ale także wspólne pasje i doświadczenia zawodowe. Obydwoje są aktorami, ale także rozwijają się wokalnie i nie raz mogli wystąpić razem na scenie. Każdy przyzna, że w duecie wyglądają naprawdę pięknie! W ostatniej edycji "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami" obydwoje próbowali swoich sił na parkiecie, ale Rafał Szatan odpadł prawie na samym początku, mimo, że radził sobie naprawdę dobrze. Jego żona trafiła do finału. 

Więcej o: