Katarzyna Cichopek jest gotowa na zimę! Stylizacja z czarną kurtką marki Tiffi

Katarzyna Cichopek tęskni za śniegiem i wyznaje, że bura aura źle na nią działa. W tym wyczekiwaniu przygotowała się już na chłodniejsze dni zimowe i na Instagram wstawiła zdjęcie w ciepłej kurtce. To model polskiej marki Tiffi. Teraz można ją kupić na promocji.

Katarzyna Cichopek w zimowej kurtce marki Tiffi

Początek grudnia to dobry czas na rozpoczęcie przygotowań do mroźnych temperatur. Kasia Cichopek pod swoim zdjęciem napisała, że chciałaby, żeby już spadł śnieg. Trzeba przyznać, że bardzo dobrze przygotowała się już na zimę. Na ostatnio dodanym zdjęciu ubrana jest w ciepłą, zimową kurtkę polskiej marki Tiffi. To pikowany model, wypełniony puchem i pierzem, który na pewno świetnie ogrzeje nawet w bardzo mroźne dni. Obecnie, w sklepie internetowym marki, dostępny jest w promocji -30%, i kosztuje 489,99 zł. Dostępny jest w rozmiarach S oraz M. Osoby preferujące inne kolory niż czarny, mają duży wybór - inne kolory tego modelu to m.in. czerwony, niebieski, szary, perłowy oraz czarny i czerwony z połyskiem. 

Stylizacja Kasi Cichopek

Cała stylizacja Katarzyny Cichopek jest stonowana i nie ma w niej żadnych ekstrawaganckich elementów. Mimo to nie można jej określić jako nudną i zdecydowanie wpisuje się w trendy. Aktorka postawiła na kontrast z czarną kurtką i założyła do niej białe spodnie. Zwracają również uwagę buty. To kultowy model zimowego obuwia o nazwie Emu. Są bardzo charakterystyczne i przede wszystkim wygodne. Między innymi za to, że są komfortowe, uwielbia je wiele kobiet. Całość stylizacji uzupełnia jeszcze szary szalik, typu komin, który aktorka modnie założyła na kurtkę. Taki look spodoba się minimalistkom oraz kobietom, które cenią sobie nierzucające się w oczy stylizacje, a przy tym bardzo wygodne i z klasą.

Kuchnia Katarzyny Cichopek

Ostatnio Kasia Cichopek wstawiła na Instagram zdjęcia na których można zobaczyć fragment jej kuchni. Pomieszczenie to było jedynie mało znaczącym tłem, ale, jak wiadomo, przed spostrzegawczymi fanami nic się nie ukryje. Oprócz komentarzy na temat ładnego wnętrza pojawiły się również pytania o kwiatek doniczkowy stojący przed drzwiczkami piernika. Fani zastanawiali się w jaki sposób aktorka może go używać skoro stoi tam ta roślina. Aktorka jednak nie odniosła się do tych pytań. 

Więcej o: