Anna Lewandowska w pięknym swetrze Polo Ralph Lauren. Ten miś jest uroczy!

Anna Lewandowska namawia do stowania suplementów diety własnej marki, a my zwracamy uwagę na jej nietuzinkowy sweter. Od razu skradł nasze serca! A wszystko dzięki temu, że widnieje na nim piękny miś. Sweter nie był tani.

Anna Lewandowska w swetrze Polo Ralph Lauren

Anna Lewandowska promuje swoją markę Foods by Ann, a na zdjęciu czuć już świąteczny klimat. Z jednej strony dzięki widocznemu fragmentowi choinki, z drugiej - swetrowi, jaki nosi trenerka. Nie jest to typowy świąteczny sweter, ale pochodzi ze specjalnej kolekcji bożonarodzeniowej. Zamiast renifera lub bałwanka widzimy wyszytego, uroczego misia w swetrze z flagą amerykańską. Miś jest wykonany różnymi rodzajami haftów, co tworzy naprawdę unikalną całość. Sweter Anny Lewandowskiej jest ekskluzywnej marki Polo Ralph Lauren i można go odnaleźć m.in. w sklepie internetowym Zalando. Na dole swetra widnieją proste, wyhaftowane inicjały Ralpha Laurena. Ten model kosztuje 1 639 zł. Wykonano go w 100% z bawełny. Taki sweterek to zdecydowanie dobry sposób na wyróżnienie się z tłumu i poczucie dziecinnej beztroski. 

Polo Ralph Lauren i kolekcja z misiami

Amerykańska marka Polo Ralph Lauren stworzyła niezwykłą kolekcję, która spodoba się nie tylko miłośnikom pluszowych misiów, ale także wszystkim, którzy lubią oryginalne wzory. Na sweterkach, bluzkach i bluzach znajdziemy m.in. misia jeżdżącego na nartach, misia w smokingu z kieliszkiem szampana czy misia w stylowej pilotce lub z fajką. Jak można się domyślać, to również gratka dla fanów mody, bo misie mają ciekawe ubrania i nawiązują do stylu retro. 

Anna Lewandowska a płeć dziecka

Całkiem niedawno media dowiedziały się, że Lewandowska jest w ciąży, a teraz z niecierpliwością czekamy na wiadomość o płci dziecka. Jeden z magazynów ogłosił, że będzie to dziewczynka, ale Anna Lewandowska szybko zareagowała na tę nowinę. Do zdjęcia ze smoczkami na Instagramie dodała opis, że właśnie dowiedziała się z mediów o płci swojego dziecka. Trenerka określiła , smoczki jako uspokajające. Można zrozumieć, że chce w ten sposób ostudzić chęć mediów do jak najszybszego ogłoszenia tej wiadomości.