Joanna Koroniewska w złotej sukience marki Just Paul. Olśniewająca!

Joanna Koroniewska razem z Maciejem Dowborem, pojawiła się w ostatni weekend na Festiwalu Kobiet Internetu. Aktorka olśniła przybyłych swoją niezwykłą sukienką w złotym kolorze. Wyglądała świetnie! To model polskiej marki Just Paul. Znamy jej cenę!

Joanna Koroniewska w złotej sukience Just Paul

Joanna Koroniewska to osoba aktywna na Instagramie i może się pochwalić liczbą ponad 300 tysięcy followersów. Czasem bawi, innym razem jest inspiracją. W ostatni weekend pojawiła się na wydarzeniu poświęconym właśnie takim kobietom, które swoją działalnością w internecie także wywierają wpływ na rzeczywistość i osoby je obserwujące. Na tę okazję wybrała nietuzinkową kreację i bardzo wpisującą się w obecne trendy. Sukienka, którą założyła mieni się drobnymi cekinami w złotym kolorze. Długość mini, pasek w talii oraz głęboki, kopertowy dekolt to świetne połączenie, gwarantujące efekt wow. Sukienka Koroniewskiej to model polskiej marki Just Paul. Można ją odnaleźć w sklepie internetowym firmy i kosztuje 600 zł. Dostępna jest w rozmiarze S. Taka kreacja sprawdzi się podczas wyjątkowych wyjść, na imprezy jak i spotkania rodzinne. W połączeniu ze szpilkami stylizacja będzie wyglądać bardzo seksownie i na pewno przykuje spojrzenia, dokładnie tak jak zrobiła to Koroniewska!

Joanna Koroniewska z kopertówką Kazar

Każda kobieta wie, że do wieczorowej sukienki najlepiej pasuje mała torebka. Koroniewska do swojej złotej kreacji dobrała czarną, prostą kopertówkę. To model marki Kazar i podobne odnajdziemy w obecnej ofercie sklepu internetowego. Aktorka dokonała świetnego wyboru, nie tylko jeśli chodzi o fason, ale również kolor. Czerń i złoto wspaniale się komponują razem i zawsze tworzą stylizację pełną klasy. Złota sukienka i mała torebka to idealny komplet na wiele okazji, także np. na Sylwestra. Stylizację aktorka uzupełniła również czarnymi szpilkami, które sprawdzają się niemalże zawsze.

Joanna Koroniewska na Festiwalu Kobiet Internetu

23 i 24 listopada w Gdańsku odbył się pierwszy Festiwal Kobiet Internetu. Były to weekend pełen wykładów dla kobiet, które chcą zaistnieć w internecie, inspirować, uczyć itp. Prelegentami były osoby, które bardzo dobrze wiedzą jak kreować swój wizerunek - pojawili się m.in. blogerzy, aktorzy, dziennikarze. Joannie Koroniewskiej towarzyszył również mąż, Maciej Dowbor. Para mogła pokazać w pełni swoje poczucie humoru, bo na scenie wystąpili razem i prowadzili rozmowę na temat małżeńskich wibracji. Ponadto aktorka wręczyła nagrodę jednej z laureatek festiwalu - Joannie Banaszewskiej, która w mediach społecznościowych czuje się jak ryba w wodzie i jest prawdziwą specjalistką od Instagrama.