Anna Wendzikowska w sukience w kwiaty z Reserved. Piękne połączenie kolorów!

Anna Wendzikowska jest teraz w Stanach Zjednoczonych. Trochę tam pracuje, a trochę odpoczywa razem z Weroniką Rosati. Wstawia zdjęcia z pięknymi widokami, ale także, jak zawsze, z udanymi stylizacjami. Na jednym z ostatnich zdjęć ubrana jest w piękną sukienkę z Reserved. Ma ona świetny, kwiatowy wzór. Znamy jej cenę!

Anna Wendzikowska w sukience w kwiaty Reserved

Anna Wendzikowska może zażyć upalnej pogody i poopalać się w kalifornijskim słońcu. Na Instagramie dodaje świetne zdjęcia, które przypominają nam o wakacyjnej pogodzie. Jednak ostatnio włożyła strój w jesiennych kolorach - można go kupić w bardzo popularnej, polskiej sieciówce! To sukienka Reserved w ciepłym, brązowym kolorze, z romantycznym wzorem w duże, różowe kwiaty. To dość niebanalne połączenie kolorystyczne, ale naprawdę pięknie wygląda! W dodatku motyw roślinny wygląda jakby został namalowany pędzlem, co daje ciekawy efekt. Romantyczny akcent to także bufiaste rękawy sukienki. Talię podkreśla pasek. Sukienkę Wendzikowskiej można kupić m.in. w sklepie internetowym marki. Kosztuje 199,99 zł i dostępna jest w rozmiarach 34 - 42. Wykonana jest w 100% z wiskozy.

Anna Wendzikowska z torebką Yves Saint Laurent

Anna Wendzikowska do sukienki Reserved dobrała kopertówkę francuskiego projektanta Yves Saint Laurenta. Ten model świetnie pasuje do kreacji dziennikarki, ponieważ jest w odcieniu jasnego różu. To prosta, klasyczna kopertówka, której ozdobą są litery YSL, a także pasek w formie łańcuszka. Jest to jeden z klasyków tego projektanta. Podobny model można kupić obecnie w sklepie internetowym YSL i kosztuje 1190 euro, czyli w przeliczeniu ok. 5107 zł. 

Anna Wendzikowska odpoczywa i pracuje w Stanach Zjednoczonych

Znana dziennikarka świetnie się bawi w Los Angeles razem ze swoją przyjaciółką Weroniką Rosati, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Na Instagramie zamieściła wiele zdjęć - widzimy, jak odpoczywa na basenie, jak zachwyca się widokiem z okna swojego hotelu, a także jak spędza świetne chwile nad morzem.  Podczas tego wyjazdu również pracuje - w Los Angeles przeprowadziła wywiady do programu "Przystanek Hollywood". Wendzikowska miała okazję porozmawiać z gwiazdami nowego filmu "Na noże", m.in. z Danielem Craigiem i Jamie Lee Curtis. Jedną z osób, z którymi się spotkała, jest również Kjersti Flaa, można powiedzieć jej "koleżanka po fachu" - amerykańska dziennikarka zajmująca się wywiadami z celebrytami.