Lara Gessler w seksownej sukni wieczorowej marki Lofju Warsaw. Olśniewająca!

Lara Gessler pojawiła się na Różach Gali, wielkiej imprezie organizowanej przez ten dwutygodnik. Zdecydowała się na niezwykłą, długą suknię, w której wyglądała bardzo seksownie! To odważna kreacja marki Lofju Warsaw. Wiemy jaka jest jej cena.

Lara Gessler w sukni wieczorowej marki Lofju Warsaw

Lara Gessler co jakiś czas pojawia się na różnych imprezach, w których uczestniczą gwiazdy show biznesu. Na Instagramie dodała zdjęcie z Róż Gali, które odbyły się 18 listopada. Córka Magdy Gessler zdecydowała się na bardzo odważną kreację, w której wyglądała zniewalająco! Lara ubrała się w połyskującą, srebrną suknię maxi z dużym rozcięciem, zaczynającym się wysoko w górnej części uda. Góra kreacji również jest bardzo seksowna, bo składa się z zaledwie dwóch przecinających się trójkątów, które łączą się na górze. Udekorowana jest koronką, a błyszczący efekt uzyskany został za pomocą cekinów. Ta niezwykła suknia pochodzi z kolekcji marki Lofju Warsaw. Można ją znaleźć w sklepie internetowym marki, a jej cena to aż 5 160 zł. Obecnie dostępna jest tylko w rozmiarze M. Taka sukienka to idealna propozycja na wielkie wyjścia, takie jak bale lub imprezy sylwestrowe. Efekt wow murowany!

Lara Gessler w oryginalnej pelerynie Lofju Warsaw

Na drugim zdjęciu widzimy Larę Gessler, która na srebrną suknię narzuciła nietuzinkową pelerynę również marki Lofju Warsaw. To także bardzo piękny, nietuzinkowy model. Błękitne okrycie wierzchnie zostało ozdobione przykuwającym wzrok, dużym haftem, w kształcie kolorowego, rajskiego ptaka. Świetnie komponuje się z sukienką Lary! Peleryna ma fason oversize i dodaje nutę nonszalancji stylizacji. Dostępna jest w sklepie internetowym marki Lofju Warsaw i kosztuje  4390 zł. Wykonana jest z kaszmirowej wełny, więc świetnie ogrzewa i idealnie nadaje się jako okrycie wierzchnie do takich elegancji stylizacji.

Lara Gessler i kontrowersyjne zdjęcie z widocznym znamieniem na piersi

Lara Gessler zaskoczyła wszystkich swoim bardzo intymnym zdjęciem, które dodała na Instagram wczoraj. Ma na nim rozchyloną górną część garderoby, spod której widać piersi, a także dużej wielkości zmianę na jednym z nich. Lara dołączyła do zdjęcia bardzo intymne wyznanie, w którym poruszyła kwestię akceptacji swojego ciała. Wyznała, że znamię na piersi ma już od 15 lat i np. wczoraj, będąc w tej seksownej sukni, bała się, że może je odsłonić. Jak można wywnioskować z opisu Lary Gessler do tego zdjęcia, sesja fotograficzna, którą opublikowała na Instagramie jest pewną formą terapii i drogą do samoakceptacji: 

Cieszę się, że zamieszczając to zdjęcie rozliczam się ostatecznie ze swoim lękiem i nie akceptacją. Nie ma lęku. Została miłość.