Natasza Urbańska w pięknym naszyjniku marki YES. Kosztował fortunę!

Natasza Urbańska była jedną z gwiazd, które pojawiły się na gali Kobieca Marka Roku 2019. Zdecydowanie wyróżniła się swoją stylizacją, której góra składała się.. ze stanika i  rozpiętej skórzanej kurtki. Największą ozdobą jest jednak przepiękny naszyjnik ze szlachetnymi kamieniami marki YES. Wiemy ile kosztował - nie był tani!

Natasza Urbańska w naszyjniku marki YES

Natasza Urbańska zaskoczyła chyba wszystkich, bo jej stylizacji daleko do typowej, wieczorowej kreacji! Jednak dodatek, który wybrała jest niezwykle szykowny i z królewskim przepychem. Nic dziwnego, to naszyjnik, który pochodzi ze specjalnej, luksusowej kolekcji Wiktoriańskiej, nawiązującej oczywiście do angielskiej monarchini z XIX wieku. Aktorka ma na sobie jedną z najdroższych rzeczy z tej serii! Kolia Urbańskiej jest wykonana z żółtego złota oraz bogato wysadzana szafirami i szmaragdami. W naszyjniku jest łącznie 175 sztuk szlachetnych kamieni! Jak można się domyśleć, kosztował niemało i w sklepie internetowym marki można poznać jego cenę - to aż 54 995 zł! Na stronie marki YES dostępny jest taki sam wzór kolii, ale w z innymi kamieniami. W sprzedaży został jeszcze, tańszy o prawie połowę, naszyjnik z topazami i perłami. 

Stylizacja Nataszy Urbańskiej

Natasza Urbańska ubrała się w bardzo oryginalny sposób i zamiast koktajlowej sukni lub garnituru, założyła prosty, czarny stanik. Na to narzuciła jeszcze skórzaną kurtkę w męskim stylu. W ten sposób zdecydowanie wyróżniła się spośród innych gwiazd, które niekiedy wybrały również seksowne, ale jednak bardziej konwencjonalne stroje. Dół stylizacji to skórzane spodnie, dobrze pasujące do kurtki, a na stopy założyła czarne sandały na wysokiej szpilce. W tej stylizacji wiele się dzieje! Z jednej strony wiktoriański naszyjnik, który nawiązuje do czasów bardzo pruderyjnych i kojarzy się z czasami długich sukien, a z drugiej strony stylizacja bardzo odkrywająca ciało. 

 

Gala Kobieca Marka Roku

Kobieca&Męska Marka Roku to coroczny, ogólnopolski plebiscyt, podczas którego wyłaniani są laureaci w różnych kategoriach m.in. Moda oraz Uroda i Pielęgnacja. Są to wyróżniające się jakością marki z tych danych dziedzin. Przyznano również nagrodę Osobowość Roku 2019. Najbardziej wyróżniające się marki nagrodzono tytułami Woman Star oraz Gentelman Star. W tym roku gala odbyła się 18 listopada w Warszawie. Jak co roku pojawili się na niej nie tylko przedstawiciele marek, ale także gwiazdy medialne. Galę prowadziła Paulina Sykut - Jeżyna, a wśród gwiazd, oprócz Nataszy Urbańskiej, były takie osoby jak m.in.Patrycja Markowska, Katarzyna Bonda, Robert Janowski, Joanna Liszowska, Izabela Janachowska.

Więcej o:
Copyright © Agora SA