Anna Kalczyńska w zjawiskowej czarnej sukni polskiej projektantki Violi Piekut

Anna Kalczyńska, tak jak wiele znanych z mediów osób, pojawiła się na imprezie Róże Gali. Wyglądała naprawdę obłędnie! Zdecydowała się na klasyczną czerń, ale w wyjątkowej, seksownej odsłonie. Jej suknia została zaprojektowana przez uwielbianą przez gwiazdy Violę Piekut.

Anna Kalczyńska w wieczorowej sukni Violi Piekut

Anna Kalczyńska na tej prestiżowej, corocznej imprezie wypadła naprawdę olśniewająco. Jej czarna kreacja to połączenie seksapilu i elegancji. Sukienka ma głęboki dekolt w hiszpańskim stylu, z odsłoniętymi ramionami. Krótkie rękawki mają kształt bufek, które w tym sezonie są niezwykle modne. Kreacja jest dopasowana i z dość długim trenem, a uroku i pazura dodaje jeszcze wysokie rozcięcie w dolnej części. Taka sukienka na pewno nie pozostaje niezauważona! Janachowska wygląda w niej naprawdę pięknie i z klasą. To kreacja zaprojektowana przez Violę Piekut. Tego typu suknia jest idealna na wielkie wyjścia i specjalne okazje, podczas których chcemy błyszczeć. Na pewno jest też dobrym wyborem np. na Sylwestra. Viola Piekut to projektantka, której kreacje nosiło z dumą już wiele gwiazd. Na Różach Gali w niebieskiej kreacji od właśnie tej projektantki pokazała się również Agnieszka Kaczorowska.

Anna Kalczyńska z torebką marki Cult Gaia

Dziennikarka nie zdecydowała się na żadne, kontrastowe, rzucające się w oczy dodatki. Wszystko pozostaje w ciemnej kolorystyce, także skromna biżuteria. Uwagę zwraca mała, zgrabna torebka, którą Anna Kalczyńska trzyma w dłoni. To bardzo elegancki, a zarazem prosty model marki Cult Gaia. Fasonem przypomina tradycyjną portmonetkę, a jej ozdobami są rączka i zapięcie w złotym kolorze. Ten model można znaleźć m.in. w sklepie internetowym marki i kosztuje 1350 zł. Świetnie pasuje do takiej stylizacji! Dziennikarka postawiła również na bardzo klasyczne sandały na obcasie. Całość prezentuje się pięknie, co zgodnie przyznali również internauci w komentarzach pod tym zdjęciem.

Róże Gali 2019

Róże Gali to coroczna wielka uroczystość jednego z najpopularniejszych polskich dwutygodników o tematyce gwiazd i show biznesu. Zawsze pojawia się na niej wiele znanych osób, którzy olśniewają swoimi kreacjami. Podczas gali wręczane są nagrody w różnych kategoriach. W tym roku nagrodzeni zostali Patrycja i Grzegorza Markowscy (muzyka), Magdalena Cielecka(film), Kinga Rusin (głosowanie online,za propagowanie eko świadomości), Mariusz Szczygieł (książka), Kamil Nużyński (debiut) oraz Gabriela Muskała (teatr). Przyznano także nagrody specjalne: noblistce Oldze Tokarczuk oraz Wpólnocie Burego Misia za działalność charytatywną.