Paulina Sykut-Jeżyna w niesamowitej bluzce. Takie rękawy to hit sezonu!

Paulina Sykut - Jeżyna lubi stylowo i modnie się ubierać, zarówno na co dzień, jak i do pracy. Ostatnio dodała na Instagrama zdjęcie w oryginalnej, kobiecej stylizacji. Uwagę zwracają bufiaste rękawy, bardzo trendy w tym sezonie. To bluzka marki O'La Voga. Znamy jej cenę!

Paulina Sykut - Jeżyna w efektownej bluzce z bufiastymi rękawami marki O'La Voga

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała zdjęcie ze studia telewizji Polsat, na którym możemy ją zobaczyć w efektownej stylizacji. Wzrok przyciąga szczególne niezwykle oryginalna bluzka. To bardzo modny model, a jego główna ozdoba to bufiaste, szerokie rękawy. Takie bufki często pojawiały się na pokazach mody, a sukienki i bluzki z tymi elementami znaleźć można w wielu sieciówkach. Bluzka Pauliny Sykut - Jeżyny jest polskiej marki O'La Voga i można ją kupić w jednym z partnerskich butików firmy np. Black Diamond Fashion. Kosztuje 119 zł i dostępna jest w jednym rozmiarze. Ten model jest bardzo efektowny nie tylko dzięki oryginalnym rękawom, ale także dopasowanemu fasonowi, który eksponuje kobiece kształty.

Paulina Sykut - Jeżyna w spódnicy O'La Voga

Do białej bluzki z bufkami, Sykut - Jeżyna wybrała seksowną mini spódniczkę z imitacji skóry. Świetnie komponuje się z górą stylizacji! Szczególnie, że spódnica ma wysoki stan, a nad klamrą paska ma oryginalne wycięcie. W tej stylizacji prezenterka ma pięknie podkreśloną talię i wygląda bardzo kobieco. Spódnica, tak samo jak bluzka, jest marki O'La Voga. Możną ją odnaleźć m.in. w butiku Black Diamond Fashion. Kosztuje 139 zł i dostępna jest w rozmiarach S oraz M. Ten element stylizacji, tak samo jak górna część, to hit obecnego sezonu. Ubrania z imitacji skóry bardzo wpisują się w obecne trendy. Sykut - Jeżyna wybrała w dodatku bardzo ciekawy kolor khaki, który delikatnie kontrastuje z bielą bluzki. Spódnica świetnie będzie pasować na co dzień, na imprezy, spotkania ze znajomymi. Jej dopasowany i krótki fason, a także wysoki stan sprawiają, że jest to propozycja dla pewnych siebie kobiet, które lubią wyglądać seksownie.

Kariera Pauliny Sykut - Jeżyny

Paulina Sykut - Jeżyna jest obecnie bardzo rozpoznawalną dziennikarką i prezenterką. Widzowie znają ją teraz głównie z programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", który prowadzi razem z Krzysztofem Ibiszem. Już od wielu lat jest też prezenterką pogody. Co ciekawe, w telewizji pierwszy raz pojawiła się w 2003 roku w roli uczestniczki popularnego muzycznego talent show - "Idola". Tak jak inni, którzy brali udział w tym programie, marzyła o karierze piosenkarki. Spodobała się jurorom, którzy dali jej 4 razy "Tak" i przeszła pierwsze castingi. Później jednak jej kariera przybrała inny kierunek. 

Podobną bluzkę z bufiastymi rękawami znajdziesz w wielu sklepach internetowych i sieciówkach: