Anna Lewandowska z małą torebką Yves Saint Laurent na premierze filmu

Anna Lewandowska była jedną z gwiazd, która pojawiła się na premierze filmu "Proceder". Jej stylizacja była pełna klasy. Uwagę zwróciła też niewielka torebka od francuskiego projektanta Yves Saint Laurent. Znamy jej cenę - nie była tania!

Anna Lewandowska z małą torebką od Yves Saint Laurent

Anna Lewandowska przyszła na premierę filmu "Proceder", która odbyła się 14 listopada. Oprócz niej pojawiło się tam również wiele innych znanych osób. Takie wydarzenia zawsze wiążą się z pozowaniem na ściance, a jak ścianka to oczywiście wyjątkowe kreacje. Tak samo było wczoraj. Anna Lewandowska zachwyciła swoją stylizacją! Miłośnicy kobiecych dodatków na pewno zwrócili uwagę również na jej niewielką torebkę, którą trzymała w ręku. To niepozorny, ale elegancki model od francuskiego projektanta Yves Saint Laurent z jego najnowszej kolekcji. Można ją znaleźć w oficjalnym sklepie internetowym marki. Kosztuje 1350 euro, więc ok.  5 780 zł! Dodatek Lewandowskiej to kuferek, który nosić można również na ramieniu. Ten typ torebki to hit tego sezonu, również w większych rozmiarach. Ozdobą modelu Lewandowskiej jest jedynie podłużne zamknięcie torebki w kolorze starego złota. Taka torebka świetnie nadaje się na wielkie wyjścia, zarówno do sukienek jak i garniturów.

Stylizacja Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska postawiła na klasykę w męskim stylu. Uwagę zwróciła przede wszystkim marynarka oversize z białego, połyskującego materiału. To jeden z hitów sezonu. Taka marynarka dodaje nonszalancji i można z nią stworzyć pełną klasy, nowoczesną stylizację. Reszta elementów jej ubioru jest w czarnej kolorystyce. Pod marynarkę założyła kobiecą bluzkę z dużym dekoltem ozdobionym koronką. Takie połączenie wygląda świetnie! Jest zarazem seksowne i z pazurem. Zdecydowała się również na czarne spodnie oraz botki w tym samym kolorze.

Anna Lewandowska i premiera jej najnowszej książki Baby by Ann

Jakiś czas temu wszyscy dowiedzieli się, że Anna Lewandowska jest w ciąży. Mimo to, znana trenerka jak zwykle zaskakuje swoją aktywnością i wcale nie zwalnia tempa! Tego samego dnia co premiera filmu, odbyła się również premiera jej najnowszej książki "Baby by Ann". Anna Lewandowska, w ciągu dnia była na spotkaniu autorskim, a wieczorem pojawiła się na premierze filmu. To już kolejna książka trenerki, ale pierwsza o prawidłowym żywieniu dziecka.