Agnieszka Kaczorowska w musztardowym swetrze polskiej marki Lamita Organic

Agnieszka Kaczorowska dodała na Instagrama rodzinne zdjęcie zrobione w lustrze windy. Fani aktorki zachwycili się jej pięknym swetrem w pięknym kolorze. To model marki Lamita Organic. Wiemy ile kosztuje i w jakich innych barwach jest dostępny!

Agnieszka Kaczorowska w musztardowym swetrze Lamita Organic

Agnieszka Kaczorowska jest idealnie przygotowana na coraz niższe temperatury na zewnątrz. Udowodniła to swoim ostatnim zdjęciem, na którym wzrok przyciąga przede wszystkim sweter w pięknym kolorze! To bardzo popularna barwa jesienią, która kojarzy się z żółtymi listkami widocznymi podczas tej pory roku. Różnie jest nazywany - najczęściej określany jest jako musztardowy, ale też karmelowy lub cynamonowy. W dodatku Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na bardzo gruby sweter, który nie jest zapinany. Jego elementem dekoracyjnym jest w warkocz, który kończy się frędzlem. Sweter aktorki pochodzi z oferty Lamita Organic i można go znaleźć w sklepie internetowym marki. Kosztuje 600 zł, a jego cena wynika z tego, że jest ręcznie robiony. W dodatku wykonano go z wełny peruwiańskiej. Marka zapewnia, że taki sweter może nawet zastąpić jesienną kurtkę, tak jak zrobiła to Agnieszka Kaczorowska! Lamita Organic zapewnia również duży wybór kolorów - oprócz karmelowego aktorki, także niebieski, różowy, bordowy, a nawet można zamówić swój własny, wymarzony. 

 

Agnieszka Kaczorowska fanką marki Lamita Organic

To już kolejny raz, kiedy widzimy Agnieszkę Kaczorowską w ubraniach marki Lamita Organic. To sklep, w którym znaleźć można głównie ubranka dla dzieci, ale także ich odpowiedniki dla mam.  Fani aktorki być może pamiętają urocze zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej, na którym ubrana była w sukienkę w kolorowe motyle, a na rękach trzymała swoją córkę w ubranku w ten sam wzór. Również musztardowy sweter aktorki jest także w małym, dziecięcym rozmiarze. Ubrania marki nie tylko wyglądają wyjątkowo, ale przede wszystkim wykonane są z naturalnych, ekologicznych materiałów, idealnych dla mam i ich dzieci. Jak widać, aktorka zdecydowanie docenia te zalety marki. 

Agnieszka Kaczorowska o karmieniu piersią

Znana aktorka i tancerka często wypowiada się na tematy związane z macierzyństwem. Odkąd na świecie pojawiła się jej córka, widać, że świata poza nią nie widzi i uwielbia dzielić się swoim doświadczeniem z bycia młodą mamą. Ostatnio na swoim Instagramie poruszyła temat karmienia piersią w miejscach publicznych, który budzi wiele kontrowersji. Agnieszka Kaczorowska zaczęła od ogólnych zalet karmienia dziecka swoim mlekiem, przekonując, że jest to najlepszy wybór dla noworodka. W dalszej części posta napisała też, że nie ma oporów przed karmieniem w miejscach publicznych, bo to jest natura. Jako dowód dodała zdjęcie, na którym widzimy jak karmi piersią, siedząc w swoim samochodzie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.