Macaulay Culkin twarzą nowej kampanii Happy Socks! Wyjątkowe produkty na święta!

Kto wyobraża sobie święta bez Kevina? To chyba niemożliwe! Macaulay Culkin stworzył we współpracy z Happy Sock trzy wyjątkowe produkty, które zaskakują świątecznym wzorem. Sprawdźcie, ile kosztują skarpetki zaprojektowane przez aktora!

Macaulay Culkin dla Happy Socks

Kevin, z popularnego filmu, który stał się symbolem Bożego Narodzenia, zaskoczył swoich fanów niebywałą współpracą. Macaulay Culkin razem z Happy Socks stworzył trzy pary skarpetek, które znajdziemy w kolekcji „The Naughty or Nice”. Projekty inspirowane jego satyryczną stroną o popkulturze można już kupić w sklepie online marki. Każda z par kosztuje 13,95 dolarów, a zestaw możemy nabyć za 39.95 dolarów.

Macaulay Culkin w kampanii reklamowej Happy Socks

Aktor nie tylko zaprojektował skarpety, ale stał się również ich twarzą. Co ciekawe, to pierwszy raz, gdy Macaulay Culkin bierze udział w tego typu reklamie. Ubrany w świąteczny sweter z iguaną na rękach zachęca do zakupu swoich produktów. Charakterystyczne dla artysty luźne podejście do tematu pozwala w pełni poczuć klimat nadchodzących świąt. Uważni widzowie zauważyli, że w krótkim filmiku nie brakuje powiązań z najważniejszą rolą aktorka, Kevinem.

Zobacz wideo

Macaulay Culkin wraca do show – biznesu?

Po roli, która przyniosła mu niebywałą rozpoznawalność na całym świecie, słuch o aktorze zaginął. Okazuje się, że gwiazdor po rozwodzie rodziców przechodził trudne chwile. Jego okres dojrzewania na oczach całego świata nie ułatwił mu wkroczenia w dorosłe życie. Macaulay Culkin przyznał się do nadużywania alkoholu i problemu z narkotykami. Od blisko dwóch lat próbuje ponownie zaistnieć w wielkim świecie, jednak bez większych sukcesów. Okazuje się, że rola Kevina, który toczy batalię ze złodziejaszkami przyniosła mu nie tylko majątek i popularność, ale również niebywałe problemy.