Joanna Koroniewska w modnym swetrze marki Stradivarius. Kosztuje tylko 109 zł!

Joanna Koroniewska wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie, na którym ubrana jest w modny sweter ze znanej sieciówki. Zwracają uwagę przede wszystkim bardzo modne bufiaste rękawy! W dodatku sweter jest w ciekawym kolorze.

Joanna Koroniewska w swetrze z bufiastymi rękawami Stradivarius

Bufki znowu są w modzie i coraz więcej gwiazd decyduje się na tego typu rękawy. Do tego grona dołączyła również Joanna Koroniewska, która zdecydowała się na sweter z bufiastymi rękawami. To jeden z hitów tego sezonu! Model Koroniewskiej jest znanej marki Stradivarius. Sweter można kupić w sklepie internetowym marki, ale również w stacjonarnych punktach. Kosztuje 109 zł i dostępny jest w rozmiarach od S do L. Znana aktorka wybrała model w niebanalnym, jasnozielonym kolorze, ale dostępny jest również w ciemniejszym, butelkowym odcieniu. Główna część ubrania ma drobny, równomierny splot typu jodełka, inny niż na rękawach. Sweter nawiązuje trochę do stylu retro, a bufki dodają romantyzmu stylizacji. Jest idealny dla kobiet, które lubią niebanalne rozwiązania. Bufiaste rękawy dodają centymetrów w ramionach, co jest dobre dla kobiet np. o figurze gruszki - taki sweter wyrówna proporcje ich sylwetki. Uważać na tego typu rękawy powinny osoby o sylwetce odwróconego trójkąta, które mają szerokie ramiona i wąskie biodra, bo wtedy jeszcze bardziej zwiększą tę dysproporcję.

Joanna Koroniewska w spódnicy mini Stradivarius

Do swetra, Joanna Koroniewska założyła mini spódniczkę w kwiaty, również marki Stradivarius. Trzeba przyznać, że całość świetnie się prezentuje i aktorka wygląda zjawiskowo. Spódnica ma dopasowany fason i niebanalny sposób uszycia. Zewnętrzny materiał składa się z nakładających się na siebie fragmentów, które zbiegają się na środku spódniczki, tworząc delikatne drapowania. Jej wysoki stan świetnie podkreśla talię. Kosztuje 89,90 zł i jest dostępna w rozmiarach XS oraz M - XL. 

Joanna Koroniewska nie gra już w serialu "Ślad"

Joanna Koroniewska ma wiele fanów, którzy cenią ją m.in. za jej naturalność. Wielu z nich było zawiedzionych, gdy odeszła z "M jak Miłość" w 2013 roku, w którym grała wiele lat. Być może niektórzy z nich mają teraz podobne odczucia, bo nie mogą jej już oglądać w nowym sezonie serialu "Ślad". Aktorka przyznała, że na początku również nie była zadowolona, ale później odetchnęła z ulgą. Wszystko dlatego,  że serial kręcony był we Wrocławiu i musiała dojeżdżać na zdjęcia aż z Warszawy. To sprawiało, że trudno jej było pogodzić wszystkie obowiązki i miała mało czasu dla swoich córek. Teraz, w końcu może poświęcić się wychowaniu 10-letniej Janiny oraz 1,5-rocznej Heleny.