Agnieszka Kaczorowska w sneakersach marki Wojas. Mają modny wzór.

Agnieszka Kaczorowska wstawiła na Instagram zdjęcie prostej stylizacji codziennej, w której najważniejszym elementem są buty. Sneakersy marki Wojas są na pewno nie tylko komfortowe, ale również świetnie wyglądają i są niebanalne. Znamy ich cenę!

Agnieszka Kaczorowska w butach Wojas

Na Instagramie najczęściej można zobaczyć zdjęcia Agnieszki Kaczorowskiej, na których ma na sobie kobiece sukienki. Czasem aktorka wybiera również sportowe stylizacje! Ostatnio Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na codzienną, prostą stylizacje z jeansami. Uwagę zwracają niebanalne buty sneakersy. Główny kolor to czerń, ale po bokach ozdobione są wzorem w kratę. To typowy print jesienny, który w tym sezonie jest szalenie modny. Umieszczony na sneakersach, przełamuje trochę ich sportowy charakter i dodaje nutkę elegancji do miejskiego stylu. Buty Kaczorowskiej wyróżniają się również białym zapiętkiem i metalicznym paskiem pomiędzy nim a podeszwą. Taki model można włożyć zarówno do sportowego ubrania jak i do jesiennego płaszcza. Sneakersy Agnieszki Kaczorowskiej to produkt polskiej marki Wojas i można je kupić m.in. w sklepie internetowym firmy. Kosztują 379 zł i dostępne są w rozmiarach 36 - 40. Wykonane są głównie ze skóry naturalnej -  licowej.

Stylizacja Agnieszki Kaczorowskiej

Znana aktorka i tancerka najczęściej ubiera się w bardzo kobiecy sposób - w sukienki w delikatne kolory i wzory typu kwiaty. Jednak, tak jak chyba każda młoda kobieta, decyduje się czasem na zwyczajne jeansy i luźną koszulę. Taka stylizacja jest idealna na codzienny spacer lub wyjście ze znajomymi. Do takiego zestawu najlepiej pasuje wygodne obuwie - mogą to być np. trampki lub sneakersy, tak jak wybrała Agnieszka. 

Agnieszka Kaczorowska jako tancerka

Agnieszka Kaczorowska przez lata kojarzona była głównie z Bożenką z "Klanu", w której postać wciela się nieprzerwanie od 1999 r.  Odkąd wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami", widzowie mogli poznać ją z innej strony. W popularnym show tanecznym pojawiła się w 2014 roku i przez sześć edycji uczyła tańczyć kolejne gwiazdy. W trzeciej edycji udało się jej zdobyć pierwsze miejsce. Gdy pojawiła się w programie, niektórzy prawdopodobnie na początku nie wiedzieli, czy jest tam jako tancerka, czy jako gwiazda. Tymczasem pierwsze kroki taneczne stawiała już w wieku sześciu lat. Od tego czasu jest to nieodłączna część jej życia. W 2018 roku stało się to, co jest marzeniem większości tancerzy -  Agnieszka Kaczorowska otworzyła swoją szkołę tańca! W Danceworld poznała swojego obecnego męża - Macieja Pelę. 

Więcej o: