Anna Mucha w seksownej czerwonej sukni od Violi Piekut

Anna Mucha nie wstydzi się swojego ciała i chętnie pokazuje się w odważnych oraz seksownych kreacjach. Na Instagrama wstawiła zdjęcie w bardzo efektownej sukni znanej projektantki. Wygląda świetnie!

Anna Mucha w czerwonej sukni Violi Piekut

Anna Mucha wrzuciła na Instagrama zdjęcie, które przypomina nam letnie, ciepłe miesiące wakacyjne. To jednak nie piękny krajobraz jest tym, co przykuwa od razu uwagę, ale efektowna kreacja znanej aktorki. Anna Mucha wybrała bardzo elegancką, seksowną suknię w kolorze czerwonym. Dopasowana kreacja podkreśla kobiece kształty Anny, a seksapilu dodaje dość głęboki dekolt w serek na plecach. Czerwona sukienka została zaprojektowana przez Violę Piekut, która jest uwielbiana przez największe gwiazdy i celebrytki. Znana jest ze swoich bardzo kobiecych i często odważnych projektów, wśród których jest wiele długich, wieczorowych sukni. Wybór Anny Muchy jest zdecydowanie strzałem w dziesiątkę. Aktorka jest szatynką, a takie kobiety (tak samo jak brunetki) świetnie wyglądają w tym kolorze. Ponadto czerwień jest oczywiście ponadczasowa, szczególnie w wersji wieczorowej.

Anna Mucha i jej styl

Seksowna i zmysłowa kreacja aktorki nie dziwi tych, którzy obserwują jej styl. Anna Mucha często pokazuje się w odważnych kreacjach, które podkreślają jej kształty. Aktorka, mimo swoich prawie 40 lat i dwójki dzieci, wygląda nieziemsko w takich kreacjach i dba o każdy szczegół. Kreacje Violi Piekut zdecydowanie pasują do jej stylu i to nie pierwszy raz kiedy aktorka wybiera ubrania tej projektantki. W kwietniu tego roku na Magnum Fashion Show, Anna Mucha zachwyciła ciemnozieloną suknią z cekinami i piórami, również od Violi Piekut.

Anna Mucha wraca do Kuby Wojewódzkiego?

O znanej aktorce zrobiło się głośno z powodu plotek o jej powrocie do Kuby Wojewódzkiego. Popularny dziennikarz zamieścił nawet wynik sondy, która pojawiła się w internecie, na temat tego czy Anna Mucha powinna do niego wrócić. Na tej grafice widzimy, że aż 59 proc. głosujących było na tak! Przypomnijmy, że Kuba i Anna byli parą aż cztery lata, a ich związek zakończył się w 2007 roku. Znaki, że być może znów mają się ku sobie, dostrzegli internauci na Instagramie aktorki, jak i dziennikarza. Anna Mucha odniosła się do tego mówiąc, że nie chce zaprzeczyć tych doniesieniom, ale również ich nie potwierdza. Przyznała także, że niektóre rzeczy nigdy nie rdzewieją. Na tej podstawie trudno jeszcze powiedzieć coś pewnego, ale kto wie, być może faktycznie czeka nas wielki powrót, na który wiele osób liczy.