Joanna Koroniewska w kwiecistym garniturze marki Laurella

Joanna Koroniewska w weekend miała okazję do świętowania. Na Festiwal Filmowy w Toruniu aktorka założyła piękny garnitur w kwiaty polskiej marki. Wiemy ile kosztuje!

Joanna Koroniewska w garniturze Laurella

Joanna Koroniewska często zachwyca swoimi stylizacjami. Na swój Instagram aktorka wstawiła zdjęcie z festiwalu Tofifest w Toruniu, który rozpoczął się w ten weekend. Na tę okazję postawiła na total look w bardzo kobiecym i w dodatku szalenie modnym w tym sezonie, wydaniu! Joanna Koroniewska wybrała garnitur w kwiaty marki Laurella. To polska marka założona przez Laurę Reiss, która jest również modelką i sama prezentuje własne ubrania. W kolekcjach przeważają przede wszystkim kobiece wzory i codzienna elegancja. Właśnie taki jest garnitur marki Laurella, na który zdecydowała się Joanna Koroniewska. Marynarka dostępna jest w rozmiarach S, M i L, a jej cena to 399 zł. Spodnie garniturowe kosztują 199 zł i są w takiej samej rozmiarówce jak górna część kompletu. 

Stylizacja Joanny Koroniewskiej

Do garnituru Joanna Koroniewska wybrała eleganckie szpilki ze spiczastym noskiem. Są w bardzo podobnym kolorze jak komplet Laurella, dlatego bardzo dobrze komponują się w stylizacji. Pod marynarkę aktorka włożyła czarną prostą bluzkę. To słuszny wybór, bo wzorzyste ubrania bezpieczniej łączyć z jednolitymi elementami garderoby. W tej stylizacji to garnitur ma pełnić główną rolę.

Joanna Koroniewska z nagrodą Flisaka

Joanna Koroniewska miała okazję do świętowania. W ramach filmowego festiwalu Tofifest zdobyła statuetkę Flisaka. Jest ona przyznawana artystom pochodzącym z regionu Torunia. Oprócz Koroniewskiej, nagrodę odebrał również reżyser Robert Wichrowski, który urodził się w pobliskiej Bydgoszczy. Aktorka była bardzo wzruszona i jak przyznała na Instagramie, szczególnie kocha to miasto. W poście oznaczyła także inną aktorkę, Maję Ostaszewską, która również została nagrodzona - Złotym Aniołem, statuetką przyznawaną za "niepokorność twórczą". 

Więcej o: