Małgorzata Rozenek - Majdan w świątecznej kampanii biżuterii ZoZo Design!

"Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta." Małgorzata Rozenek - Majdan miała już okazję poczuć klimat nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Prezenterka została jedną z twarzy świątecznej kampanii popularnej marki biżuterii ZoZo Design!

Małgorzata Rozenek – Majdan dla Zozo Design

Prezenterka wzięła udział w sesji zdjęciowej do świątecznej kampanii biżuterii Zozo Design. Gwiazda opublikowała właśnie na swoim Instagramie kilka zdjęć prezentując swoje stylizacje przygotowane specjalnie na tę okazję. Piękna wieczorowa kreacja pochodzi z najnowszej kolekcji Julii Gastoł. Czarna, koronkowa, długa suknia z głębokim dekoltem podkreśla smukłą sylwetkę Małgorzaty Rozenek – Majdan. To polska marka tworząca suknie ślubne oraz wieczorowe istniejąca na rynku od 1993 roku. W ubraniach tej firmy pojawiały się również inne gwiazdy, m.in. Małgorzata Socha i Anna Popek.

Małgorzata Rozenek – Majdan w sylwestrowym garniturze Laurelle

Elegancka sukienka to nie jedyny strój, który miała na sobie Małgorzata Rozenek – Majdan. Gwiazda przed obiektywem Macieja Bernasa, znanego, polskiego fotografa, pojawiła się w cekinowym, czerwonym garniturze marki Laurelle. Ten model idealnie sprawdzi się podczas sylwestrowych lub karnawałowych szaleństw na parkiecie. Wystarczy dobrać odpowiednie buty na wysokim obcasie, biżuterię i stylizacja gotowa. Do niego możemy założyć stylową bluzkę, albo zdecydować się na wystąpienie w samej marynarce, pamiętając o tym, by w trakcie imprezy jej nie rozpinać. Nie bójmy się eksperymentować z modą i czerpmy inspirację od światowych projektantów, którzy często decydują się na tego typu rozwiązania.

Zobacz wideo

Gwiazdy w świątecznej kampanii Zozo Design

Małgorzata Rozenek – Majdan to nie jedyna celebrytka, która wzięła udział w świątecznej kampanii Zozo Design. Natalia Siwiec to kolejna ambasadorka marki, która wspólnie z Magdaleną Pieczonką, makijażystką gwiazd, zaprezentowały biżuterię Zozo. Znana influencerka wielokrotnie sięgała po biżuterię tej marki. Mia, córeczka celebrytki, też chętnie nosi popularną bransoletką "na szczęście" stworzoną przez zespół firmy. Magdalena Pieczonka to jedna z najpopularniejszych makijażystek w naszym kraju. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie blisko 400 tys. osób. To również wielka fanka biżuterii Zozo. Influencerka chętnie sięga po produkty tej firmy nie tylko podczas oficjalnych wyjść, ale również prywatnie.

Więcej o: