Agnieszka Kaczorowska w pięknej sukience w kwiaty marki &Other Stories!

Agnieszka Kaczorowska wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie w pięknej sukience w kwiaty marki &Other Stories. Uwagę zwraca nie tylko śliczny wzór, ale także niezwykłe rękawy. To zdecydowanie udana stylizacja aktorki. Znamy cenę sukienki i wiemy, gdzie taką kupić.

Agnieszka Kaczorowska w sukience w kwiaty &Other Stories

Agnieszka Kaczorowska zaledwie trzy miesiące temu została mamą, a już może pochwalić się świetną figurą. Na swojego Instagrama aktorka wstawiła zdjęcie stylizacji, w której wygląda naprawdę świetnie. Popularna tancerka włożyła sukienkę mini w kwiaty z kolekcji marki &Other Stories. W tej kreacji przyciąga uwagę nie tylko piękny wzór, ale przede wszystkim spektakularne bufiaste rękawy. Ten element świetnie urozmaica sukienkę i jest bardzo modny w tym sezonie! Sukienka kosztuje 89 euro, czyli ok. 380 zł. Na stronie  &Other Stories można ją kupić w rozmiarach 32 - 44. O wygląd aktorki zadbała Agnieszka Dubas, stylistka, która już nieraz doradzała Agnieszce Kaczorowskiej. Trzeba przyznać, że wyszło to naprawdę dobrze i stylistka wie jak podkreślić urodę aktorki!

Stylizacja Agnieszki Kaczorowskiej 

Agnieszka uwielbia dobrze się ubierć i wygląda olśniewająco nie tylko na parkiecie. Do stylizacji z sukienką z &Other Stories aktorka wałożyła również bardzo klasyczne, czarne sandałki na szpilce. Ten typ obuwia świetnie pasuje do tej kreacji i jeszcze bardziej wysmukla sylwetkę. Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się również na delikatny makijaż z odcieniami różu i ładnie podkreślonym okiem, co świetnie komponuje się z kwiecistym wzorem i dodaje jeszcze więcej dziewczęcości i uroku.

Agnieszka Kaczorowska jako mama - youtuberka

Agnieszka Kaczorowska, kiedyś kojarzona głównie z "Klanem", dziś pokazuje się w różnych rolach i rozwija na wielu polach. Na swoim Instagramie wstawia często urocze zdjęcia ze swoim dzieckiem - niespełna 3-miesięczną Emilką - oraz mężem, również tancerzem. Widać, że macierzyństwo jest dla niej teraz na pierwszym miejscu i lubi o tym opowiadać. Będąc w ciąży prowadziła na swoim kanale na youtubie cykl "Będę mamą", a teraz zapowiada, że powstanie nowy - "Jestem mamą". Na Instagramie aktorka zapowiedziała, że pierwsze odcinki pojawią się być może już w listopadzie!

Więcej o: