Paulina Sykut - Jeżyna w najmodniejszym swetrze polskiej marki idealnym na chłodniejsze dni!

Prezenterka od kilku dni przebywa na urlopie w Zakopanym. Z tej okazji na swoim Instagramie publikuje zdjęcia stylizacji, na które się decyduje. Tym razem pojawiła się w ręcznie robionym swetrze i czapce polskiej marki WOOLWEAR, którą pokochały gwiazdy!

Paulina Sykut – Jeżyna w ciepłym swetrze Woolwear

Pogodynka lubi polskie marki. Wielokrotnie pojawiała się w ubraniach zaprojektowanych przez naszych rodaków. W jej szafie znajdziemy wiele rzeczy chociażby z Reserved. Paulina Sykut – Jeżyna tym razem zdecydowała się na ciepły, camelowy sweter z grubym splotem marki Woolwear, który idealnie sprawdzi się nie tylko w górach. Wykonany z miękkiej bawełny z dodatkiem dralonu model kosztuje 759 zł. Sweter dostępny jest wyłącznie na zamówienie, a okres jego realizacji wynosi dziesięć dni. To nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również ekologiczne, ponieważ marka tworzy produkt dopiero wtedy, kiedy jest na niego zapotrzebowanie. Na tego typu kroki decyduje się coraz więcej marek, co może pomóc w znacznym stopniu w dbałości o ochronę środowiska.

Paulina Sykut – Jeżyna w czapce Woolwear

Październik w górach może zaskoczyć turystów skokami temperatury. To miejsce, w którym jednego dnia możemy chodzić w samych swetrach, a następnego bez ciepłej, zimowej kurtki nie ma co ryzykować wyjścia z pensjonatu. Paulina Sykut – Jeżyna, jedna z najpopularniejszych pogodynek w Polsce, na pewno dobrze przygotowała się do urlopu. Prezenterka zabrała na swój wyjazd ciepłą czapkę marki Woolwear wykonaną ręcznie z wełny merynsonów. W sklepie internetowym firmy znajdziemy ją za 199 zł. Do czapki dołączony jest pompon. Czapki tej marki pokochały również inne gwiazdy, m.in. Natalia Siwiec.

Zobacz wideo

Paulina Sykut – Jeżyna korzysta z ostatnich dni urlopu

Paulina Sykut – Jeżyna na wyjazd do Zakopanego zabrała ze sobą rodzinę, męża Piotra oraz córeczkę Różę. Prezenterka stara się zabierać dziewczynkę ze sobą wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Cała trójka spędza ze sobą każdą wolną chwilę. Pogodynka chętnie publikuje relacje na swoim Instagramie ze wspólnych podróży. Róża, podobnie jak jej mama, kocha śpiewać, dlatego prezenterka często publikuje nagrania, na których fani Pauliny Sykut – Jeżyny mogą posłuchać różnych utworów w wykonaniu dziewczynki.

Więcej o: