Małgorzata Rozenek - Majdan znika z Instagrama! Wiemy dlaczego!

Prezenterka chętnie wspiera akcje, które mogą pomóc innym, a w szczególności kobietom! Tym razem Małgorzata Rozenek - Majdan, wspólnie z innymi gwiazdami, zdecydowała się wesprzeć akcję fundacji Rak'n'Roll zorganizowaną wspólnie z Avon.

Małgorzata Rozenek – Majdan w walce o zdrowie kobiet!

15 października to Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi, dlatego moment, w którym prezenterka zdecydowała się opuścić Instagram nie jest przypadkowy. Małgorzata Rozenek –Majdan dobrze wie, jak ważne są regularne badania. Gwiazda swoją decyzją chce zwrócić uwagę swoich fanek na najistotniejszy aspekt ich życia, jakim jest zdrowie. „Perfekcyjna Pani Domu” umieszczając na swoim profilu tajemnicze zdjęcie z napisem „U Dziennau.pl” w pewien sposób zmusiła obserwatorki do wyszukania informacji na ten temat. Okazuje się, że jest to akcja zorganizowana przez fundację Rak’n’Roll oraz Avon.

Małgorzata Rozenek – Majdan, Magda Mołek i inne gwiazdy wspierają Polki!

W akcji zorganizowanej przez fundację Rak’N’Roll i Avon wzięły udział również inne celebrytki, które dzięki swoim zasięgom mogą dotrzeć do wielu kobiet. Magda Mołek, Joanna Jabłczyńska i Agata Młynarska to kobiety, które również zdecydowały się na chwilową rezygnację z Instagrama. Nikt nie zrozumie kobiety tak dobrze, jak druga kobieta, dlatego wspólnie chcą przekonać swoje fanki do badania, które może uratować ich życie. W ciągu roku ponad 15 tysięcy kobiet dowiaduje się, że choruje na raka piersi. Regularne badania mogą pomóc we wczesnej diagnozie, która w większości przypadków może mieć kluczowe znaczenie. Gwiazdy tym jednym gestem pokazują, że nie ma ważniejszych spraw od własnego zdrowia!

Fundacja Rak’n’Roll i Avon

Znana fundacja Rak’n’Roll połączyła swoje siły z Avon, by wspólnie pomóc kobietom w znalezieniu chwili czasu na badanie, które może pomóc uratować ich życie. W ramach akcji „Dzień na U” Avon zdecydował się dofinansować 10 tysięcy badań USG piersi. Wystarczy wejść na stronę internetową dziennau.pl i znaleźć gabinet znajdujący się w najbliższej okolicy, który bierze udział w akcji. Całe badanie trwa tylko kilka chwil i jest całkowicie bezbolesne. Wystarczy poświęcić jeden dzień w roku, aby zadbać odpowiednio o swoją przyszłość!